Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magasabb a prolaktin szintem,...

Magasabb a prolaktin szintem, mégis az ovulációs teszt a ciklus.hu szerinti napon két csíkos, nem értem?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk már 9 hónapja, de még semmi.

A prolaktin szintem magasabb, de az orvos azt monda, hogy még nem kell kezelni, a páromnak eredményeivel minden ok.

Ebben a hónapban kipróbáltam az ovulációs tesztet, és az adott napon két csíkos lett, úgy ahogy a nagykönyvben megvan írva.

Lehet, hogy eddig nem nagyon figyeltünk oda, mikor is van peteérése, vagy mi lehet az oka?

De lehet, hogy pont most sikerült!

Tapasztalatokat, véleményeket előre is köszönöm.


2009. szept. 11. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Kétcsíkos lett az ovuteszted. Ez nem azt jelenti, hogy azon a napon ovulálsz! Olvasd el a használati utasítást: ez azt jelenti, hogy 36 órán belül valamikor fogsz ovulálni.


Amit a ciklus.hu behúz, azt nyugodtan figyelmen kívül lehet hagyni. 10-ből egyszer ha helyesen húzza be.


ha csak picivel magasabb a prolektin-szinted, és az orvos szerint nem igényel kezelést, akkor simán lehet mellette ovulációd.


Szóval nem értem, mit nem értesz. :-)

2009. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem elég magas volt a prolaktin szintem, simán terhes lettem, viszont 2x nem maradt meg a baba. Igaz nem korai vetélés volt, mert 16 hetesen, úgyhogy lehet, hogy nem emiatt.

Utána kezeltük, lement, terhes lettem, megszületett a kisfiam. Most ismét terhes lettem, anélkül, hogy megnézettem volna, és most 25 hetes km vagyok.

Szóval a magas prolaktin szint még egyáltalán nem jelenti azt, hogy 100%, hogy amiatt nem lesz valaki terhes.

Ha a doki azt mondja, hogy nem kell kezelni, akkor biztosan nem olyan vészes még az értéked. Figyeld mikor van peteérésed, és biztosan jönni fog a baba is :)

2009. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is magasabb volt a prolaktinem. Az ovu teszt a múlt hónapban peteérést mutatott és most 5 hetes babós vagyok.Lehet,hogy annyira nem magas nálad sem, hogy befolyásolja a peteérést. A doki nekem ezt mondta. Sok sikert.
2009. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, először próbáltad ki te is az ovutesztet, mert én most próbáltam ki elöszőr.

Köszönöm a válaszotokat.

2009. szept. 14. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első babámnál már próbáltam,de most 1 év próbálkozás után először csináltam. A vaterán vettem jó sokat és nem sajnáltam.Igaz a 3. már pozitívat mutatott. Nagyon érdemes használni szerintem.
2009. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!