Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki teherbe úgy,...

Esett már valaki teherbe úgy, hogy megszakítással védekezett vagy gyógyszerrel? Elmesélnétek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyógyszerrel, igen. De nem szedtem rendesen. Ezért nem csoda.


Én nem hiszek a véletlenekben. Aki megszakítással védekezik, annak semmi csodálkoznivalója nincs, aki pedig gyógyszer mellett esik teherbe, szerintem hibázik (tudatosan, vagy tudtán kívül, de valamiért nem hat a gyógyszer).

2015. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én gyógyszer mellett, antibiotikumot szedtem. Barátommal tudtuk hogy vigyázni kell,mégis a véletlenül bennem ment el 1x.Nem hibáztatom, véletlenül történt, ketten kellettünk hozzá. De elment a baba, lehet azért is mert 3nap forró fürdőt vettem, mert nagyon jól esett. Soha ne éreztem olyan mensi görcsöket, szörnyű volt, a sok vér mellett rengeteg nyálkahártya darab vált le.
2015. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!