Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teherbeeséssel mennyi ideje...

A teherbeeséssel mennyi ideje próbálkoztok? Vannak jó ötletek, tippek a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
MI már lassan 1 éve próbálkozunk a teherbeeséssel (de semmi), és érdekelne, hogy aki hasonló cipőben jár, az hogy tudja lelkileg és fizikálisan feldolgozni?

2015. jan. 4. 18:45
 1/6 anonim válasza:
10 éve. Az orvosok csak lehúztak és papírokat állítottak ki, hogy egyikünknél sincs semmi baj (teljes kudarc)
2015. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is pont egy éve. Lelkileg nagyon nehezen viselem, próbálok minden hónapban újra optimistán hozzáállni, de vannak rossz napjaim. Szerintem a lelki szenvedésre a sikerig nincs gyógyír, muszáj úrrá lenni az elkeseredésen, és naponta újult erővel bízni. A pozitív teszthez általános jó tippek sincsenek, mindenkinek más segíthet. Én jelenleg gyógyteázok, vitamint szedek, és diétázok. Bár én már voltam dokinál és én tudom, hogy nincs normális peteérésem, ezért kell fogynom - a doki javaslatára.
2015. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A gyógyteákat én is iszom (palástfű; cickafark). Sajnos minden hónapban amikor megjön a menzesz, nagyon összetörök, de utána reménykedem, hogy a következő hónapban már siker lesz...
2015. jan. 4. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi másfél éve.... El kell kezdenünk a komolyabb kivizsgálásokat. De úgy gondolom, hogy lombik és társait nem vállalom be. Csak, ha kiderül h valami baj van, akkor azt ha lehet orvosoljuk. De asszem egy a lombikozásba belezakkannék. Legalábbis most úgy gondolom. Én akkor szoktam elkeseredni, mikor megjön. Mint pont ma, pedig kezdtem reménykedni,mert késett, és a peteérést is belõttem.... Most különösen nehéz, mert nemsokára megyünk haza szabira és a legjobb barátnõm is terhes, ill.a sóg.nõméknek ott a pici baba...Na meg jönnek az örökös kérdések:Nektek mikor lesz??
2015. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos ezt mi is átéljük folyamatosan... Tőlünk is folyton mindenki ezt kérdezi, h nálunk mikor lesz.

Az is kérdés lehet h van-e annak jelentősége, hogy mennyit vagyunk együtt? pl 1hónapban 8szor, vagy 18szor...

2015. jan. 5. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Úgy tudom, a túl sok együttlét nemhogy használ, pazarlás.

Mármint fontos a jó időzítés, és előtte egy-két nap önmegtartóztatás nem árt. De nem okoskodásból írom!

Bátyáméknak nemrég született a baba, sógornő mondta, hogy sokat voltak együtt, de csak nem akart összejönni. Aztán az önmegtartóztatás után rögtön.

2015. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!