Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez tényleg így van? Hihetek...

Ez tényleg így van? Hihetek az orvosnak a teherbeeséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A múltkor orvosi vizsgálaton voltam, rákszűrés is történt közben. És megemlítettem az orvosnak, hogy sokszor érzem a bal petefészkem szúrkál, sokkal érzékenyebb, mint a másik. Peteéréskor is azt sokkal intenzívebben érzem, mint a másikat. Egyszer kaptam bal oldali petefészekgyulladást sajnos. Azóta erre nagyon figyelek, hogy lehetőleg ne fázzak fel pl. Erre azt mondta az orvos, hogy nincs gond(ott és akkor a vizsgálatnál)vele. Valóban elképzelhető, hogy a bal oldali az sokkal érzékenyebb, kényesebb, mint a jobb oldali, de ne aggódjak, ez nem lehet negatív hatással a majdani teherbeesésemre. Szerintetek ez tényleg így van? Tudom, nem vagytok orvosok, csak engem meglepett ez a válasz. Mert sajnos azóta is "küszködöm" ezzel a problémával. A jobb oldaliról ezt így nem tudom elmondani. Valaki esetleg hasonló helyzetben? Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 8. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szóval megszavaztatod a GYIK kommentelőkkel, hogy egy ORVOS igazat mond-e a szakmájával kapcsolatos dologban???
2014. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kell kifordítani a szavamat. Arra gondoltam, hogy laikus vagyok ezekkel a dolgokkal kapcsolatban és ott, akkor nekem ez csak egy lerázó válasznak tűnhetett. De továbbra is megköszönöm a NORMÁLIS válaszokat!Te nagyon unatkozhatsz.
2014. okt. 8. 20:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ember szokott olyan dolgokkal találkozni az életben, amik kétségbe hagyhatják. És véleményekre vagyok kíváncsi.
2014. okt. 8. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fáj időszakosan egy oldali petefészkem pl. ha a derekamnál egy ideg elnyomódik a rossz tartás - sok ülés - miatt. Kisugárzik előre, illetve csak féloldalasan petefészeknél jelentkezik. Nem állandóan, de többször volt már.
2014. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszod!
2014. okt. 9. 07:05
 6/7 anonim ***** válasza:
De most mi az, amit nem hiszel el az orvosnak? Szerintem teljesen normális választ kaptál. Azt mondta, hogy lehet az a petefészked érzékenyebb, ebben mi az amit nem lehet neki elhinni és kételkedni kell benne? Vagy mit vártál, hogy emiatt másféle vizsgálatokra kell menned? Szerintem ne aggódj ennyire, és ha úgy gondolod, hogy az orvosod jó szakember, akkor ne kételkedj benne. Az én véleményem is az, ha valóban volt már petefészekgyulladásod, akkor teljesen normális, hogy az a petefészked érzékenyebb.
2014. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igen, arra is gondoltam, hogy esetleg ennek lehetnek további vizsgálatai, nem lettek. Ezek szerint akkor ez "normális" dolog. Én nem tudtam, hogy ez lehetséges, egy tényleges felfázás,petefészekgyulladás után, hogy érzékenyebb. Igazából nem az orvos szavait akartam kétségbe vonni, csak nem gondoltam volna, hogy ez így létezik. Nem vagyok egy hipochonder, csak az a helyzet, hogy azóta aggódom ezen, és oda is figyelek jobban.Köszi a válaszokat!
2014. okt. 9. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!