Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2014 december 5-én vettem be...

2014 december 5-én vettem be az utolsó fogamzászgátlót, dec.6-7-8án menstruáltam (szokásos) Most jan 2-án kellett volna megjönnie, de azon kívül hogy közben befeszül a hasam semmi. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Védekeztetek?
2015. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsánat, azt elfelejtettem írni, hogy azóta nem szedem a gyógyszert és nem is védekezünk, mert babát szeretnénk.
2015. jan. 5. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszem a szíved, tesztet miért nem tetszett venni? Biztosabb eredményt ad, mint mi itt a kristálygömbünkkel.
2015. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kloetta ***** válasza:
csinálj egy tesztet mindenképpen, de mivel csak most hagytad abba a gyógyszert még lehet hogy csak a hormonváltozás miatt zavarodott meg a szervezeted. ilyenkor simán lehet hogy késik, beáll a tested szerinti ritmusra,...
2015. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen csinálok tesztet. Első babánál, mikor abbahagytam a gyógyszert (előtte 7 évig szedtem folyamatosan) rendesen megjött ugyanúgy mint szokott. Most másfél évig szedtem, igaz másfajtát, de lehet tényleg csak az miatt késik. Mert amúgy meg feszül a hasam meg fel vagyok puffadva.
2015. jan. 5. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mondta a doki, hogy várni kéne pár hónapot a próbálkozással, amíg teljesen kiürül a szervezetedből?
2015. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem... ezek már alacsony hormontartalmú gyógyszerek.
2015. jan. 5. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, de pár hónapot akkor is szoktak javasolni!
2015. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!