Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés amikor a kora...

Milyen érzés amikor a kora terhesség idején fáj a melle az ember lányának?

Figyelt kérdés
Egészen pontosan hogy fáj és a mell melyik részén?
2015. jan. 5. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem az egész nagyon fájt :) neked nyilván semmit nem mond, de így utólag ahhoz tudom csak hasonlítani mikor belövellt a mell, az is hasonló fájdalom volt :D

nem tudtam hasra feküdni, nem tudtam nagyobbat lépni, mert ha picit is megmozdult majd leszakadt úgy fájt :) nagyon szoros sportmelltartóba volt csak kényelmes. de pár nap volt az egész, hamar el is múlt :)

2015. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem égő érzés volt a mellbimbóm környékén.
2015. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy feltetted a kérdést én is ezen gondolkoztam ma:)
2015. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak feszült, mondjuk, mint menstruációkor, talán annál egy kicsit jobban és a mellbimbóm meg időnként (pl. hidegben) borzasztóan begörcsölt, de úgy, hogy éjszakánként felébredtem rá.
2015. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez megint olyan tünet ami mindenkinél máshogy jön elő. Nekem már nemvárt előtt napokkal fájt. Olyan mintha izomlázas lennék plusz pumpálná valaki 😄 szintén éjjel nappal sportmelltartóba vagyok, hason fekvés felejtős és a D-s cicim nem fér bele a melltartóimba ugyhogy kicsit megnőttek már most. Innen tudtam már hogy itt nem mensi lesz mert edzés után mensi előtt soha nem fájt ennyie. 😉
2015. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!