Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki rendesen menstruál,...

Ha valaki rendesen menstruál, de mégis terhes akkor mik lehetnek a tünetek? És, ha nincsenek mikor veszi az ember észre, hogy állapotos?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 13:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem biztos,hogy vannak tünetek. Bár az,hogy valaki ugyanúgy menstruál, mint előtte, nagyon ritka.
2012. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én két esetet is ismerek.
2012. jan. 11. 13:57
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
az a (menszesz)vérzés nem ugyan olyan mint a rendes meenszi!!se állagába se mennyiségébe se a napok száma nem annyi!!
2012. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azért az általában nem olyan.

Egy ismerős mondta,hogy neki két hónapig megjött. Na aztán azért kiderült,hogy ez a megjött, mindössze két napig tartott a szokásos 5 helyett és jóval kevesebb volt.

2012. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem haragszol leírom az én történetem:

Nagyon vágytunk egy babára már fél éve nem védekeztünk 2003 Novemberben 23-ára nem vártam reménykedtem benne,hogy nem jön meg 22-én megvettem a tesztet ,de "sajnos" még aznap este megjött nem volt erős vérzés de azért volt: felváltva vérzés és barnázás 8 napig. Totál elkeseredtem ,hogy megint csak nem sikerült nem is reménykedtem benne hogy terhes lehetek következő hónapban kimaradt a vérzésem csak 1 napig barnáztam gyorsan előttem a tesztet ami pozitív lett (december22-én) nagyon boldog voltam januárba mentem orvoshoz ahol kiderült 8 hetes terhes vagyok csak lestem hisz nekem megvolt novemberben Úgyhogy létezik ilyen de azért ez nem átlagos

2012. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
ez most kíváncsiság vagy terhességre gyanakszol??
2012. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Is-is. :-)
2012. jan. 11. 14:54
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

"Ha valaki rendesen menstruál, de mégis terhes "

Na már ez a mondat nem helyes. Ha valaki terhes, akkor nem menstruál rendesen! Lehet, hogy jelentkezik mensihez hasonló dolog, de nem ugyanolyan, tehát nem rendes. Mert ha rendes menstruáció jelentkezik, akkor leválik a méhnyálkahártya, és azzal a baba is.

Szóval van olyan, hogy nagyjából abban az időben jelentkezik "vérzés", de az ilyen esetben általában rövidebb ideig tart, sokkal gyengébb, esetleg csak barnázgatás. Gyanakodni már ez alapján is lehet, plus jelentkezhetnek terhes tünetek, amiket nem sorolok fel, mert elég közismertek. De ha ilyenek nincsenek, és a menstruáció másságával sem foglalkozik az illető, akkor lehet, hogy csak abból jön rá, hogy nő a hasa.

2012. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ugyanaddig tartott, nagyjából ugyanolyan erős volt csak a görcsök voltak gyengébbek.
2012. jan. 11. 14:57
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
akkor kicsi a terhesség esélye!!én is jártam már így!!más volt kevesebb volt kevesebb napot volt meg!ja és a menszi még nem jött meg előtte (egy napon)teszteltem negatívot!!te teszteltél már??hol tartasz a ciklusban??
2012. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!