Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Irjatok tapasztalatokat...

Irjatok tapasztalatokat akiknek kesőbb lett pozitív a teszt mint a nem várt napja?

Figyelt kérdés

sziasztok

Nem jött meg ma hálaistennek semmi mensi jelem kivéve a nagyon erős mellfeszülés nem reggeliből csinaltam ma xepilt nega lett. Reggel ismetlek de addig is szeretnek olvasni par pozi vegzodesu sztorit ;)



2015. jan. 6. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!én egy héttel a nem várt után csináltam tesztet egy gyógyszertárban vásároltat nem reggeli vizeletből és alig látható volt második csík.vettem xepilt azt hiszem másnap az is halvány volt.ez 2 dbos teszt volt maradt még egy..hát azt is megcsinaltam kb.3 nap mulva az már jol lathato volt de nem az a nagyon erős...most vagyok 14 hét 4 napos.várj egy hetet sztem
2015. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nemvárt után 8 nappal délutáni vizeletből halvány de egyértelmű pozitív lett x-epil teszttel.

2015. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 hetes terhes voltam amikor csináltam egy tesztet, a mensimet nem figyeltem hogy mikor kell megjönnie ... Megcsináltam es bar halványabb volt a 2. Csík azert pozi lett. Utanna mentem dokihoz köv 7-en akkor mondta hogy 6 hetes 1 napos a terhesség :)
2015. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mostmàr 14 honapos nagylány :)
2015. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 14 nap késéssel mutatta ki a tesz. Holnap megyek orvoshoz akkor kiderül hány hetes is a baba. :-)
2015. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!