Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban?

Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés

3 hete voltunk együtt a szerelmemmel.

Teszteltem már egy párszor,de eddig negatív volt,holnap csinalok még egy tesztet és ha negatív akkor elmegyek az orvoshoz megnézetni.

Nem voltam termékeny időszakban,de egy kicsi mennyiség belém került és még előváladék is.

Azután 1 héttel jelentkeztek tünetek,hasgörcsölés,szúrás,fejfájás,szédülés,émelygés,amikor eszem akkor meg telítve vagyok,nagyon kis mennyiségtől,derekam néha fáj,a mellem nagyon sokszor fáj és megnőtt.Azóta is megszakítással vagyunk együtt minden hétvégén.Nem tudom hogy ha megfogant akkor mikor,most már erősebbek a tünetek.



2015. jan. 6. 21:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Erős hányingerem van,a menzeszem viszont rendszertelen,1 hónappal ezelött hagytam abba a fogamzásgátlót,a baba miatt.
2015. jan. 6. 21:24
 2/12 anonim ***** válasza:
kicsi az esélye,de lehet. ne éld bele magad,mert kb. 15-20%-ra tippelném az esélyét... lehet ez a menstruáció tünete is hiába nem jön meg vagy ilyesmi. nálam is volt ilyen. a tünetei megvoltak de kimaradt vagy csak 1 napra jött meg. a szúrás meg a görcsölés lehetett a beágyazódás is akár. de már lassan annak a tesztnek pozitívnak kell lennie ha ennyi ideje volt.
2015. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy kicsi az esély,de nem tudom mikor kell megjönnie,pcos vagyok.

Ezért is szedtem a fog.gátlót.

De abbahagytam és azóta együtt vagyunk megszakítással,2 hete tünetek vannak,szóval ha baba lenne,szerintem pozitívat kell holnap már tesztelnem.

Ha nem akkor orvos.

2015. jan. 6. 21:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet. Szeretnéd amúgy,hogy baba legyen?
2015. jan. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék kisbabát,de nem beszélem be magamnak,hogy"ez már tuti baba,baba lehet a dologban"stb...
2015. jan. 7. 16:14
 6/12 anonim ***** válasza:
igen akkor ma már elméletileg igen de legkésőbb holnap. írj azért,hogy mi volt.
2015. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csináltam tesztet és pozitív lett :):)

Nem bírtam már kivárni.

2015. jan. 7. 19:05
 8/12 anonim ***** válasza:
hogy hgoy nem voltal termekeny idoszakban '? az kb nalad mit jelent? mensi utan hany nappal szeretkeztetek ?
2015. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
naaaaa!!!! de jó,akkor örülök neki! gratulálok! most már akkor nyugi legyen :D
2015. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Elmaradt a mensim,így kértem nőgyógyászhoz id.pontot,de addig együtt voltam a párommal és nem volt se peteérésem,se ovu se semmi.


Igen most már nagyon is nyugi van,sőt nagyon boldog vagyok.Köszönöm!:)

2015. jan. 9. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!