Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bízhatok benne hogy baba van...

Bízhatok benne hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlt hónapban november29 volt menzeszem ami rendben is volt, most négy napja késik, max egy hete szúrkálódik a hasam hangulatingadozásom van, mellfeszülés. Ma teszteltem igaz nem reggeli vizeletől negatív lett. Gabriella terhességi teszt volt. Mikor érdemes legközelebb tesztelnem ? Korán végezhetem el a tesztet vagy nem valószínű hogy baba van a dologban ? köszönöm mindenkinek előre a válaszát!
2014. dec. 29. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha négy napja késik, akkor nem végezted korán a tesztet. A Gabriel szerintem nem jó. Tesztelj mással 1-2 nap múlva. Sajnos a babán kívül lehet más oka is, hogy nem jön meg. Ha megint negatív lesz a teszt, de kimarad a menstruációd, szerintem menj el orvoshoz.
2014. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

4 nap késés után már sokadik vizeletből is illene pozinak lennie, de vannak, akiknek csak egy hét után mutatja ki.


Ha nagyon bosszant, akkor menj el orvoshoz. Ott vérvételből kimutatják.

Ha türelmesebb vagy, akkor várj 2 napot, és reggel(!) tesztelj újra.


Drukkolok!!!

2014. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettötök válaszát várok még 2-3 napot és újból tesztelek, azért nem gondolok másra mert rendszeres a mensim és semmi egyébb tünetem nincs de ha a következő tesztelésnél is negatív lesz akkor meglátogatom a dokit.
2014. dec. 29. 11:55
 4/8 anonim ***** válasza:
1.-s vagyok. Nekem is egyszer csak kimaradt a mensim, semmi előjele nem volt. Egyszerűen csak nem jött meg. Kiderült, hogy ciszta. Erre gondoltam.
2014. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem hát sosem lehet tudni melyik teszttel érdemes megpróbálnom ? Az első terhességemet a Gabriella mitatta ki ezért mertem azt venni bár igaz akkor már 6 hetes terhes voltam :)
2014. dec. 29. 12:12
 6/8 anonim ***** válasza:
A Gabriel nem tartozik az érzékeny tesztek közé szerintem.
2014. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Éna helyedben vennék egy érzékeny tesztet és holnap reggel megcsinálnám( jó, én igazából most azonnal és holnap is csinálnék egyet, de az én vagyok). Ha negatív, akkor még megpróbálnám a napokban és ha január eleig semmi elmennék orvoshoz.
2014. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát az lesz megyek veszek másik tesztet én is hasonló temperamentummal müködök mint te de várok reggelig köszi :)
2014. dec. 29. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!