Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem?

Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy pozitív. De szerintetek eléggé erős? Nem kellene erősebbnek lennie? 5 hetes vagyok elvileg. Már volt egy vetélésem és egy kicsit parázok.


Köszönöm a válaszokat!


[link]


2015. jan. 8. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugi.a másik kérdésnél is írták neked hogy jo ez igy!!nyugi.csak lehet később fogant.
2015. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem hinném, hogy később fogant, mert már 1 hete halvány pozitívat teszteltem. És azt hittem, mára már sokkal többet kellett volna erősödnie.
2015. jan. 8. 14:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem pozi sajnos:( a masik kerdesednel is lattam csak nem akartam elvenni a kedved! Nekem is volt ilyen tesztem! Mindjart feltoltom! Mindenki azt irta ra pozi:(
2015. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2015. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kiveve persze, ha voltal dokinal es megerositette! Remelem neked pozi tiszta szivbol kivanom, hogy ne legyen igazam!
2015. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vegyél tesztet, lehetőleg kazettásat, azok sokkal megbízhatóbbak, mint a csíkok. A gyógyszertárak azért odafigyelnek a minőségre, a drogériás sajátmárkás cuccoknál jobbat tartanak.
2015. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem is ilyen lett ugyanez a teszt. Nemrég teszteltem. De nekem talán még halványabb. Ha nem pozitív akkor...?
2015. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En raktam fel a kepet..az enyem nem volt pozi..hibas teszt..ennyi😞

Latszott a control vonal, egyebkent mar sok hasonlo tesztem volt sajnos:(

2015. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2015. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!