Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Vérzés...

Megnéznétek a tesztem? Vérzés ellenére terhesnek érzem magam járt már így valaki?

Figyelt kérdés

13. dpon megjött a mensim ami még elég korai volt.. Előtte 2 napig nagyon fájt már a hasam és a vérzés első napjan is erős huzodó fájdalmaim voltak.

Az első nap nem volt erős vérzés de vilagos piros volt. Másnap azaz ma már nem fájt a hasam de azért rendesen vérzek ami szintén élénk piros.

Ami furcsa, hogy a méhem annyira kemény kikerekedik a hasam aljan olyan mint egy labda. Bocsi, hogy ezt is leírom de felnyultam magamnak es egy nagy kemeny gömböt ( gondolom a méhemet ) éreztem. Tudom nevetséges de nem szoktam vizsgalni magam a dokira bizom:)

Már szültem és teljesen hasonló most is mint amikor terhes voltam. Csináltam tesztet és ilyen lett...

Nem tudom mit gondoljak gondoltam leírom nektek hátha volt már valakinek hasonló vagy tudtok tanácsot adni...



2014. dec. 9. 21:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Kép?
2014. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

tesztet nem tetted fel, de szerintem akkor is negatív ha 100an nézzük meg. és ha megjött, nyilván nem vagy terhes. de majd csinálj máég egy tesztet pár nap múlva.


ha felnyúlsz, nem érezheted a méhedet :D az a méhszájad, ha már van gyereked, illene tudnod, hiszen kijött a méheden, sokszor nézték a méhszájadat, írták a számokat, sőt vajúdásnál gondolom te vártad, hogy végre kinyílj és eltűnjön...

2014. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

A méhszájadat érezted, bebaszna, ha a méhedet érezted volna...

Képet linkelj.

2014. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Milyen lett a teszt?
2014. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
2014. dec. 9. 21:33
 6/32 anonim ***** válasza:
A 3. képen mintha látnék valamit, de szerintem csak szellem csík. Mikori pisiből teszteltél?
2014. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Igen a méhszájamat érezhettem:))

Császárral szültem egyébként és nagyon furcsa ez a keményedés..

Tényleg nem értem...:(

2014. dec. 9. 21:36
 8/32 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy az a halványka vonal a teszteden erősödik vagy teljesen eltűnik. Előbbi esetben terhes vagy, utóbbi viszont azt jelenti, hogy éppen vetélésed zajlik. Holnap tesztelj újra!
2014. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Reggeli teszt.. 15 perc utan ilyen lett és így maradt..

Igen lehet szellemcsík csak kíváncsi voltam járt e már így valaki, hogy vérzett és mégis terhes volt..?!

2014. dec. 9. 21:40
 10/32 A kérdező kommentje:

Ami még más és elfelejtettem leírni, hogy tele lettem pattanásokkal ami eddig nekem soha nem volt..

A halántékom, dekoltázs es a hátam..:(

2014. dec. 9. 22:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!