Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hátrahajló méh esetében...

Hátrahajló méh esetében hogyan alakul, változik a méhnyak a ciklus során? Lehetséges termékeny napokon az, hogy akkor van lejjebb, és jobban érezhető?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt konkrétan így nem tudom,de nekem is hátrahajló méhem van és azt mondta a doki,hogy szex után feküdjek hason 30 percet.A hátra hajló méhnél a katonáknak hosszabb utat kell megtenniük ha háton fekszel.Remélem tudtam segíteni :)
2015. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt én is hallottam már, nekem is az van. A termékeny napok megállapítására ajánlják a méhnyak vizsgálatát, és pontosan leirják több helyen is, mit kell figyelni, mikor van lejjebb, stb, nekem azonban úgy vettem észre, fordítva van, peteéréskor van lejjebb, mensi előtt pedig fent.... Csak azért kérdezem, mert szerintem a neten olvasható ak a normál méh vizsgálatára vonatkozhatnak, és nem tudom más is tapasztalt e ilyet.
2015. jan. 9. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Most,hogy így írod,nekem is fent van amikor megjön és lentebb van amikor ovu van.Pont most van ovum és éreztem,hogy elég kellemetlen volt a szex mert lent volt a méhnyakam :)
2015. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!