Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valaki terhes úgy közület...

Lett valaki terhes úgy közületek, hogy a teszt a megadott időn túl lett pozitív?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie, az előbb csináltam egy x-epil tesztet. először nem láttam semmit, ki is dobtam. Most viszont mintha irtó halványan ott lenne a 2. csík!

Nem tudom mikor van pé-m, szóval lehet nem középidőben, ezért halvány? Vagy létezik, hogy csak a helyét látom? Persze, majd csinálok egy újat, csak jajj! :D


2015. jan. 9. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet és megnézzük :)
2015. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy csak telefonom van erre a célra és annak meg nem olyan jó a kamerája :S

Egyébként miért nem olvasható le eredmény 10 perc után? LEhet hülye kérdés :D

2015. jan. 9. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos azért, mert száradásnál megjelenhet egy szellemcsík, ami téves pozitív eredményt ad.

Csinálj még egyet holnap, reggeli pisiből.

2015. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát jó :( Köszönöm, hogy válaszoltatok :) Reménykedem azért :)
2015. jan. 9. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett a holnapi teszt eredménye :)
2015. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden tesztnek van használati leírása. Sajnos, ha az abban megadott időn túl lett pozitív, akkor az nagy eséllyel nem igazi pozitív. Szerintem várj 1-2 napot, és ha addig sem jön meg, csinálj egy új tesztet. Esetleg akkor már érdemesebb egy jobb minőségű tesztet is beszerezni, ahogy látom, ezek a tesztcsíkok csak a kérdések számát szaporítják itt. :)
2015. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez egy baromság....ha pozitív akkor pozitív ha időn belül ha túl....pozitív csík rózsaszín ua vastag mint a másik csík max halványabb szóóóóval ha ilyen akkor elvileg sikerült....azért írom hogy elvileg....mert előfordulhat min nálam is :( hogy nem jól ágyazódott be vagy kromoszóma hiba miatt nem fejlődik tovább de a teszt mutatja a terhességet ....
2015. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

No kérem, az a helyzet, ma megint csináltam egy tesztet, nem x-epilt, mivel csütörtökön kellett volna megjöjjön. Viszont a leírás szerint a pozitiv eredmény már 40 mp után leolvasható, de a biztos negatívig 5 percet várjak és 30 perc után már nem érványes az eredmény. Kb 3 percet vártam és semmi, aztán 20 percnél visszamentem a fürdőbe és egyértleműen poztiv! De akkor ez most a száradás? Mert igaz h 30 percet ír felső korlátank, de lehet már 20nál száradási csík?


Bocs a hibákért, csak vááá!:D

2015. jan. 12. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom írni, mint a legelején. Tegyél fel képet!

kepfeltoltes.hu

2015. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!