Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggodjak-e a magzat miatt?

Jokibaba kérdése:

Aggodjak-e a magzat miatt?

Figyelt kérdés
A mensim eleg rendetlenul jon,kb. 2 honaponkent.Nagyon sokaig probalkoztunk babaval,kezelessel is,de nem jott ossze.Kb.egy eve szunetelek a kezelessel es most lett egy halvwny,de pozitiv tesztem.Faj kicsit a hasam es enyhe hanyingerem van.Nem tudom ez baj lehet,aggodjak-e,megmarad a baba?

#pozitív teszt #biztos terhes vagyok
2014. okt. 7. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, és az gyógyszert, ami segít neki kapaszkodni.

Hasfájás jellemző tünet, hányingerre is ezt mondják.

2014. okt. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, ha nem vérezgetsz, akkor nincs progeszterongyengeséged és nem kell hormonpótlás a megtapadáshoz. Egyébként én ittam a palástfű teát, mert amikor összejött, akkor is ittam és nem hagytam abba pozitív teszt után.


Ha a baba mégsem marad meg, az a természet miatt van sajnos.


Egy orvossal viszont tényleg nem veszítesz semmit, de valószínűleg nem fog még sokat látni.

2014. okt. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj minden rendbe lesz még cifrább is ! :)
2014. okt. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen lanyok,kicsit megnyugodtam.Ez lenne az elso baba,es nagyon izgulok.Szerintetek,holnap teszteljek ujra vagy inkabb holnaputan?A dokit hivtam, de nem jelentkezett,igy nem maradt mas csakhogy varjak.Ez olyan mint egy szep alom,remelem minden rendben
2014. okt. 7. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
A hányinger az izgalomtól van, a hasfájás lehet a baba is. Gyűts még be pozitív tesztet és írd meg! Szerintem jövő héten már a doki is látna valamit.
2014. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most mí van,nem ertem,elment a baba?A tegnap reggeli teszten jol kiveheto a masodik csik,viszont csinaltam egyet ma reggel is a megerosites kedveert es azon mar nem latok semmit.
2014. okt. 8. 07:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs,ez is pozitiv lett,csak lepisilos clearblue volt es lehet nem csinaltam meg normalisan.Viszont azota csinaltam ket masik fajta tesztet is melyeken alig-alig lathato a masodik csik.Szerintetek nem annyira erzekenyek?Holnap reggel csinalok meg egy clearblu tesztet es remelem ott lesz azon is a masodik csik.
2014. okt. 9. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!