Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elozo ciklusban tortent...

Az elozo ciklusban tortent egyuttlet ota 17 nap telt el ha ebbol fogant volna a baba akkor a tesztemnek eros pozinak kene lennie ugye? Ha nem vagyok terhes mi lehet ez a barnas nyak?

Figyelt kérdés

En lennek ujra aki mar egyszer kerdezte, hogy 1-2napos mensi utan lehetek e babas..Elore is bocsi, hogy ujra irok de az tortent, hogy ma a 7. ciklus napon barnas nyakom volt es a reggeli tesztem furcsa halvany csikos.

Nem mondanam ra, hogy pozi de osszehasonlitottam vagy 4 szaradasi csikos teszttel es erosebb a vonalka.Ovulacioig kb meg 9 napom van!

Koszonom ha valaszoltok



2015. jan. 10. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Linkeld be a tesztet, legyszi.
2015. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem nagyon tudjuk.. :)
2015. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Valoszinu neganak latjatok a kerdesem inkabb az, hogy 17 nappal aktus utan mar erosnek kene lennie ugye?

A felso teszt a mai

[link]

2015. jan. 10. 19:51
 4/8 A kérdező kommentje:

Itt van csak ez a teszt

[link]


[link]

2015. jan. 10. 19:52
 5/8 A kérdező kommentje:

Talan itt latni a kulonbseget, nem tudom jobban lefotozni😞


[link]

2015. jan. 10. 19:54
 6/8 A kérdező kommentje:
2015. jan. 10. 20:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnalom de nem latni rajt semmit. Nagyobb a valoszinusege, hogy a hormonjaid szorakoznak veled es azert a tunet, minthogy baba. De en megvarnam a kovetkezo mensit, mert lehet az kimarad, ha tenyleg terhes vagy. De az is lehet az mar normalisan megjon.
2015. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen igen en sem izgatom magam, inkabb csak az a barnas nyak nem tudom mi..

Akkor aktus utan 17 nappal mar pozinak kene lennie a tesztnek ugye?

2015. jan. 10. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!