Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ért hozzá megnézné az IR...

Aki ért hozzá megnézné az IR eredményem?

Figyelt kérdés

Vércukor 0 perces: 5.8mmol/l. 120 perces: 4.4 mmol/l

Inzulin:0 perces: 8.0 uIU/ ml. 120 perces: 12.8 uIU/ ml

Köszönöm!


2015. jan. 12. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hiányzik a középső érték (3-as terhelést szoktak kérni, nem 2 pontost), nemigen látni így az ívét. De abból ítélve, hogy a kezdeti cukrod a normál felső határa (3.5-5.5), a kétórási meg a kiindulási alá megy vissza, nem túl bíztató. Annyira nem magasak a számok, de azért én megkeresnék egy hozzáértő orvost, aki jártas IR kezelésében.
2015. jan. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
AZ Ir eredményhez 4 (0,30,60,120 perces) vagy 5 (0,30,60,90, 120 perces) pontos vizsgálatot szoktak kérni. Ez a 2 pontos nem sokat ér,de az egyértelműen látszik,hogy ez IR. Javaslom neked a Mens Mentist nagyon profik. Mielőtt mész csináltass egy 5 pontos viszgálatot és az eredménnyel menjél. A honlapjukon el tudod olvasni még mi szükséges az 1.konzihoz.
2015. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú és miből látni, hogy IR?
2015. jan. 12. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Abból, hogy evés nélkül is termelsz inzulint, abból, hogy a vércukrod a kiindulási érték alá megy vissza (a sok inzulin miatt a háttérben), és az éhhomi vércukrod is magas. Szintén a MensMentist ajánlom, 3 orvos nézte meg a papírjaim és tojtak rá, ők voltak azok, akik segítettek nekem is. Aki veled kétpontosat csináltatott, semmit nem tud erről a betegségről. Hagyd ott és keress valódi segítséget!
2015. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a válaszokat!:) akkor a nulla perces inzulinnak nullának kell lennie?
2015. jan. 12. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!