Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetesen vizsgálnak meg...

Hány hetesen vizsgálnak meg először?

Figyelt kérdés
2hete pozitivat teszteltem,elmentem a multhéten dokihoz és azt mondta hogy hóvégén menjek vissza.akkor vizsgal mrg.szerintetek elmenjek másik dokihoz?
2015. jan. 12. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem 6 hetesen vizsgált meg :)
2015. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ahogy pozitív lett másnap mentem is. Megvizsgált,mondta,hogy 10 nap múlva menjek vissza,mert még nagyon az elején mutatta ki. Visszamentem más rendelt akkor. Megvizsgált és mondta,hogy jelentkezzek a körzeti védőnőnél. Szerintem keress másik orvost. Olyan nincs,hogy nem vizsgál meg valakit.Ennyi erővel a pincér se szolgáljon ki,pedig ez a munkája...
2015. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy kaptam időpontot, egyszerre. Ez olyan 6-7 hetes körül vol. Igen szerintem menj el másik dokihoz, nem ártana egy uh sem. Gratula :)
2015. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6.hét előtt nem látnak szinte semmit, vagyis csak annyit,hogy van ott valami hólyag, vagy hasonló, addig akár hetente is visszahívhatnak.
2015. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

5. héten már megnéztek mind a két gyerekkel, a pozitív teszt után rögtön.

Az elsőnél nem láttak semmit, zavartak hcg szintnézésre a laborba még aznap, nehogy méhen kívüli legyen. Következő héten már látszódott a helyzete, tehát a 6. héten már lehetett azt is látni, hol helyezkedik el. A másodikkal az 5. héttől kiadták a papírokat a laborra, immunológiára, vércsoportra stb.

Ha meg sem vizsgált, az fura. A méhen kívülire szoktak figyelni koraterhességnél.

2015. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen mentem,nem vizsgáltak meg. 2hét múlva kellett visszamennem.
2015. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Engem egész terhességem alatt egyszer se vizsgáltak meg!Mindig csak uh,vérvétel,vagy vizelet vizsgálat!Túlhordtam a lányomat 2 nappal akkor akartak magzatvíz vizsgálatot csinálni de nem tudta elvégezni a doki mert zárva voltam!
2015. jan. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!