Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs tesztek szerint...

Az ovulációs tesztek szerint kedden ovulációm volt, akkor nap megnéztem még egyszer és másodszorra - lett, de mivel először használom, nem tudom hogy működik igazából. Ma teszteltem megint 3 tesztel is és most mindhárom pozitív. Akkor most ovulálok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
ha aznap pozitiv lesz az ovulacios teszt az nem azt jelenti, hogy aznap ovulalsz, hanem hogy a kovetkezo 12-24 oraban fogsz. Es az osszes megcsinaltbol a leges- legerosebb csik a lenyeg.
2014. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)Rosszul fogalmaztam meg a kérdést.Bocsánat:(

Tehát addig képben vagyok, hogy ha jön a két csík bele kell húzni mert 1-2 nap alatt már jön a megtermékenyítendő petesejt.. viszont azt olvastam eddig, hogy 1 max2 napig normális ha a teszt két csíkot mutat.

Kedden megvolt az első határozottan két csíkos teszt kora délután, este megnéztem még egyszer és akkor viszont negatív lett.

Szerdán egyértelműen negatív.

Csütörtökön viszont megint két csíkom lett( viszont itt már 3 tesztet is csináltam külön napszakban és mindegyik két csíkos lett) szóval a kérdés, hogy akkor ez a csütörtök lehetett igazából az ovuláció előtti hormonemelkedés és kedden a szervezetem csak próbálkozott?

2014. dec. 19. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!