Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehetséges 18. ciklusna...

Hogyan lehetséges 18. ciklusnapon pozitív teszt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia biztos előbb volt peteérésed. Vagy megvolt és terhes maradtál az előző ciklusból! Erős pozitív?
2015. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kep?
2015. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Halvány pozitív. Kép nincs. Nem azt kell eldönteni, hogy pozitív-e, hanem az elméletét kérdezem, hogy ez hogyan lehetséges. Lehetséges ovuláció mensi utolsó napján is? Mert kb. azóta telt el a 14 nap. De normális 27-28 napos ciklusom van, akkor is lehetséges teherbe eni mensi utolsó napján? Azt tudtam, hogy ovuig eltelt idő lehet változó, de azt hittem ovuláció után mindig 14 nap a ciklus vége. Ez is lehet hosszabb?
2015. jan. 13. 11:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs két egyforma ember, mindenkinél máskor van minden és másképpen zajlik. Az adatok amiket te számolsz csak átlagok, több ember megfigyeléséből.

Ha minden ember a tankönyvek szerint működne akkor nem lenne annyi "túlhordás" a terhességkor, hanem mindenki percre pontosan akkor szülne amikor az orvosok azt mondják, hogy te az adatok alapján ekkor vagy akkor.

Szerintem ne azon törd a fejed, hogy miért van ez így, mert azt senki nem fogja neked megmondani, ha akartad a gyereket akkor örülj neki.

Nekem majdnem 5 hétig negatív volt a teszt mire halvány pozitív lett.

2015. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Azert lennek kivancsi a kepre, hogy lassam mennyire eros a csik. Ugyanebben a helyzetben vagyok a ciklus 10. napjan es szerintem volt peteeresem a 6. nap korul. En is tesztelnek a 18. nap korul ezert lennek kivancsi a tesztre..de ha nem akarod megmutatni akkor nem kell...
2015. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valszeg elobb volt pe-d. Volt valami tuneted? Vagy miert csinaltal 18.napon tesztet??
2015. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi ujsag kerdezo?
2015. jan. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!