Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki holnap,...

Van itt valaki aki holnap, holnap utanra nem varja es tesztelni is akar a napokban? En mar nagyon varom a + ot! Csatlakozna valaki?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 16:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Holnapra nem várom.

Vasárnap és ma reggel volt pici (egy törlésnyi) rózsaszín váladék.


Vasárnap este nagyon halvány 2 csíkosom volt, de inkább negatívnak mondom...

[link]

2015. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Első vagyok...Ti mióta próbálkoztok?
2015. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Én is holnaputánra nem várom, bár már ez az 5. hónap. Ti milyen gyakorisággal vagytok együtt? Együttlét után fekszel egy kicsit, hogy az a bizonyos (bocsánat a kifejezésért) cucc sikeresebben eljusson oda ahova kell?
2015. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Első-második vagyok :)

Mi tavaly március óta próbálkozunk. Igen fekve maradok kicsit, de max. 10 percet.

2015. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elso lehet h van valami csik de nem latom rendesen. Nekunk ez a harmadik honapunk, tudom nem sok de turelmettlen vagyok? Ti hany evesek vagytok? En 22 es meritek a testhomersekleteteket? Ja es mi csak az ovum elott tudtunk egyutt lenni! Egyebkent ket harom naponta szoktunk az eddigi honapokban? Van valami tunetetek mert nekem sajna csak a mellem faj az is enyhen es ugy erzem hogy mindjart meg fog jonni:( de meg remenykedek mert holnap lenne esedekes de meg a hom 37,1! Orulok hogy csatlakoztatok en annak is orulok ha valaki sikerrel jar, remenyt ad nekem is a kov holnapra:)
2015. jan. 13. 18:40
 6/31 anonim ***** válasza:
Én 27 párom 29 éves. Nekünk már időszerű lenne egy baba, minden adott, most vettünk lakást pont azért, hogy legyen hely ha jön :) 3. voltam
2015. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Akkor megy a drukk! Hatha most osszejott.
2015. jan. 13. 19:36
 8/31 anonim ***** válasza:
Nekem szombatra kellene, vagy nem kellene megjönnie, de mivel a tüneteim azt sugalják, hogy baba van így ma tasztelek.
2015. jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link] Utolsó vagyok. Ez lett az eredménye a mai tesztemnek.

2015. jan. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
2015. jan. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!