Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobb lenne, ha Magyarország...

Jobb lenne, ha Magyarország csatlakozna Oroszországhoz Magyar Autonóm Köztársaságként? Finnországban is az Igazi Finnek párt csatlakozni akar az oroszokhoz.

Figyelt kérdés
Pl. útlevél nélkül mehetnénk a kárpátaljai rokonokhoz.

2014. aug. 31. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem lenne jobb.
2014. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen.


Én is oroszpárti vagyok, de azt, hogy csatlakozni Oroszországhoz , mint Vengriya tartomány, hát azt nem.


Már, magát az ötletet is szélsőségesnek tartom.

2014. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, köszönöm, elég volt 1989-ig, nem kérem újra.
2014. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vadkan01 ***** válasza:
90%
Legyen inkább fordítva.
2014. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BlackSword ***** válasza:
97%

Egyszer már elmentek innen... Ez a gondolat pedig kimeríti a hazaárulás fogalmát... Undorító vagy kérdező...


Ami a kérdés másik részét illeti: nem csak Magyarország monopóliuma a hülyeség... Ráadásul van egy sanda gyanúm, hogy az igazi finnek is kiközösítik maguk közül azokat akik ilyenen gondolkodnak...

2014. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért mehetnél Ukrajna területére útlevél nélkül, ha egyszer mi Oroszország autonóm tartománya lennénk?
2014. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hollófernyiges ***** válasza:
83%
Kedves kérdező, te troll vagy, 12 éves vagy csak hülye?
2014. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég az Eu szabad munkavállalás is. Orosz nem érdekel.
2014. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha látogatni akarod az Ukrán rokonokat, akkor inkább azt támogasd, hogy rendeződjön a helyzet és kezdődjenek meg az EU-val a tárgyalások, s ha a Schengen övezethez is csatlakozott Ukrajna, akkor pp nélkül látogathatod őket.
2014. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért, nincs pénzed útlevélre? És ez már ok, hogy csatlakozzunk Oroszországhoz? De Oroszország nem Ukrajna.


Nem tudom, nekem vannak kárpátaljai ismerőseim, akkor megyek oda, amikor akarok.


Ilyenről nálunk sosem volt, szó, egyetlen párt sem hirdet vagy hirdetett még hasonlót sem. Még a szocializmus idején sem merült fel, egyedül talán Bulgáriában volt szó ilyesmiről, hogy a Szovjetunióhoz csatlakoznának (nem a mai Oroszországhoz!), de ez sem valósult meg. Úgyhogy a felvetésnek sem értelme, sem realitása nincs.

2014. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!