Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat gondot a teherbeesésné...

Okozhat gondot a teherbeesésnél, hogy több napig barnázok mint vérzek menseskor? 3-4 nap barnázás,1-2 nap vérzés,1-2 nap barnázás, ilyenek a menseseim!

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen okozhat gondot. Ha barnázol vérzés előtt és után is az azt jelenti,hogy valami baj van a hormonháztartásoddal. Menj el nőgyógyászhoz és mond el neki, hogy gyereket szeretnél és stuki előtt és után is barnázol jó pár napig. Ha az orvos lelkiismeretes elküld téged 3. és 21. napi hormonvizsgálatra és abból már látszani fog,hogy mi a gond. Aztán ezt helyre rakjátok és pár hónapon belül ott lesz a pozitív teszt nálad :)
2015. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez a helyez, már kétszer voltam terhes mind a kettő szinte elsőre össze jött és nem volt problémám... Én mondtam a dokinak ezt a barnázást de azt mondta hogy ez elő fordul és nem mindenkinél jelent problémát de van akinél igen szóval ha nem sikerül a baba érdemes kivizsgáltatni.
2015. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A barnázás progeszteron problémára utal, a progeszteron pedig a peteérésért felelős. Mindenképp doki! hormonsort nézzenek neked!!
2015. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!