Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés a 6. napon? Lehetsége...

Peteérés a 6. napon? Lehetséges? A görbém linkelem.

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap szurkált a petefészkem, majd ma reggelre ennyire felugrott a hőm. 26-29 napos ciklusaim vannak, félidő tájt szoktam érezni a peteérésem, már tegnap fura volt hogy ugyanazokat érzem most a 6.napon. Ez az első hőgörbés hónapom. Szerintetek lehetséges?

[link]


2015. jan. 14. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy megvolt a peteérés, akkor lehet hő alapján nagy valószínűséggel kijelenteni, ha az emelkedés után legalább 4 napig az alaphő felett marad a hőmérséklet. A luteálisban a legtöbbeknek cikcakkozik a görbéje, egy felugrásból nem lehet következtetni peteérésre.


Lehetséges egyébként korai peteérés. Mérd szépen tovább a hődet, és néhány nap múlva kiderül, hogy mi volt ezt az ugrás.

2015. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de ez nem a luteális szakasz, hanem a folliculáris és ha esetleg nem peteérés volt nem tudom, normális-e ekkora kiugrás. De igazad van, méricskélek tovább úgyis abból látszik majd, hogy alakul a hónapom.
2015. jan. 14. 09:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, elírtam, folliculárisra gondoltam, hogy ott cikkcakkozik, majd ezután a lutiban megnyugszik! ;)
2015. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenesetre tegnap pont tettünk az ügy érdekében ha esetleg peteérésem volt :) Egyébként ekkora kiugrás normálisnak számít a folliculáris szakaszban ha nem peteérés volt? Én még annyira nem értek ám hozzá :)
2015. jan. 14. 09:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, nincs azzal semmi baj! Javaslom, hogy tanulmányozd ezt az oldalt, nagyon sokat lehet tanulni belőle.


[link]


Rengeteg példagörbe is van, érdemes nézegetni.

2015. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hú köszönöm, itt aztán tényleg mindent leírnak :)
2015. jan. 14. 09:57
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma visszaesett 36.4-re, tehát nem volt peteérésem, ugye?
2015. jan. 15. 09:38
 8/10 A kérdező kommentje:
2015. jan. 15. 09:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2015. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pozitívat teszteltem :) De később a 12. ciklusnapon lett végül ovum a hőgörbémből látszott.
2015. febr. 6. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!