Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovufájdalom után mennyivel...

Ovufájdalom után mennyivel van a peteérés, amikor a pete már "elindul" és termékeny időszak van?!

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Ahogy az ovulációs tesztet nézegetem, Szerintem 1 nap. Mert ovu fájdalomnál egyforma piros a teszten a vonal, másnap a tesztvonal teljesen eltűnik. Ha eltűnik, akkor van peteérés.
2015. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a peteérés folyamat az ovu egy adott nap amikor negatív az ovu teszt akkor megvolt az ovulációd ha halványabb akkor még nem történt meg egyébként az ovu teszt az lh hormon szintjét mutatja ...ha egyforma erős vagy a tesztcsík erősebb akkor van az lh csúcs az első nega ovu tesztnél valszeg megtörtént az ovu....az ovus fájdalom sajnos nehezen bemérhető így nekem pl előtte alatta és még pár napig utána is fáj...van akinek előtte egy nappal szurkál a petefészke barnás maszatolása van....a hőmérőzés ezért jó ....megmutatja a hő hogy mikor volt ovu
2015. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ovufájdalmam tegnap volt,semmivel nem összetéveszthető,de a hőm még nem emelkedett és a hőgörbe alapján is majd 2 nap múlva lesz peteérés.Akkor most hogy van?!
2015. jan. 14. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
megelőzheti az ovut fájdalom úgy hogy a hő még nem érzékeli van akinek leesik előtte van akinek nem....
2015. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!