Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi lehet az esélye annak...

Mennyi lehet az esélye annak hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

ma 2 hónapja és 1 hete volt az utolsó menstruációm első napja...a párommal minden egyes szeretkezésünk alkalmával óvszerrel védekeztünk...többször is volt már hogy a menstruációm késett 1-2 hónapot...nálunk női ágon nagyon jellemző a rendszertelen menstruáció,és általában nehéz a teherbeesés (a kistesómmal pl anyáék 5 évig próbálkoztak mire nagy nehezen összejött,és először mielőtt anya velem lett terhes azt mondták neki hogy sosem lehet gyereke...) ezért eléggé furcsálnám ha annak ellenére hogy védekeztünk óvszerrel végig esetleg teherbe estem volna,de azért kezd flusztrálni a dolog...nagyon nem lenne jó ha az lennék,mert idén szeretnék még csak egyetemre menni...se házunk se albérletünk sem semmi,még csak jó 5-10 év múlva szeretnénk csak gyereket...zavarna a tudat hogy nem tudom eltartani a saját gyermekem és másokon kellene "élősködnöm",mert biztos hogy nem lennék képes elvetetni...nem volt hányingerem se meg semmi...amikor rendesen meg kellett volna jönnie görcsöltem kicsit,de nem volt semmi...jövőhéten tudok majd csak tesztet csinálni,mert akkor tudom "feltűnésmentesen"(a szüleim előtt) megcsinálni itthon reggeli első vizeletből...mit gondoltok mennyi sansza van hogy terhes vagyok?

18\N



2015. jan. 14. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb 0 az esélye.
2015. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is ezt gondolom, de azért van bennem most egy kis félelem...ha terhes leszek a terhességem minden percét ki szeretném élvezni, mert életem nagy álma hogy anya legyek...de még sem én, sem a körülmények nem állunk készen arra hogy jöjjön hozzánk egy kis picúr...valahogy úgy gondolom ha a testemben már több mint egy hónapja egy kis élet növekedne akkor én azt érezném...lehet hogy normál esetben ezt még hónapokig nem veszi észre egy nő ultrahang és terhességi teszt nélkül,de én úgy képzelem el hogy valahogy érezni fogom hogy Ő ott van a hasamban :) mindenesetre azért ha nem menstruálok a hétvégén sem akkor jövőhéten csinálok egy tesztet...
2015. jan. 14. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem fogod.

Mi terveztük a babát, mégsem tudtam eldönteni, hogy most meg fog jönni, vagy baba miatt érzem amiket érzek? Aztán a kimaradt mensi és a pozitív teszt mutatta, hogy baba van. Akkor sem éreztem semmi különöset, amikor megtudtam.

2015. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én sem gondolom, hogy terhes vagy.

De ne haragudj, ha most én, vagy más azt írja, hogy szerintünk az vagy, akkor elkezdesz parázni esetleg feleslegesen? Nem tudhatjuk, biztosat csak a teszt mond. De ha továbbra sem jön meg, szerintem érdemes lenne elmenni a nőgyógyászhoz, a rendszertelenség miatt.

Kivizsgálás után, valószínűleg tudnák kezelni az esetleges problémát.

2015. jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma jött meg a menstruációm 2 és fél hónap után...de a görcs az behozza a lemaradást,megkapom a kétszeres adagot belőle...

nem azért kérdeztem,mert elkezdenénk aggódni hanem azért mert már elkezdtem aggódni...akármennyire is biztos megoldás a gumi attól még aki nemi életet él annak mindig benne van a pakliban h esetleg teherbe esik...és egy kis megnyugtatásra volt szükségem...nagyon zavar mar ez a rendszertelenség,hamarosan feltétlenül felkeresek egy nőgyógyászt a problémával...

2015. jan. 19. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!