Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Punkciónál hogy...

Lombikosok! Punkciónál hogy zajlik az altatás?

Figyelt kérdés
Kaáliba járunk.Még soha nem altattak.Mire számítsak?Mennyi időt kell benn feküdni utána stb...?

2015. jan. 16. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bemész, átöltözöl hálóingbe, papucsba, köntösbe. ezt vinni kellett. Szólítanak, felfekszel egy ágyra, kérdeznek pár dolgot, aztán pár mp múlva már alszol is. Az őrzőben ébredsz betakarva. Olyan 20 percet altatnak, de utána 2-3 órát feküdni kell. Közben jön a nővér, megkérdezi, jól vagy-e, elmondja hány sejtet sikerült leszívni. Aztán felöltözhetsz és mész a doki rendelőjébe konzultációra.
2015. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! És hogy altatnak el,injekcio,gyógyszer?
2015. jan. 16. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Intravénásan kapod az altatót (intravénás narkózis). Ez egy nagyon kellemes bódult állapotot eredményez, és rendkívül hamar álomba merülsz.
2015. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Döbbenetesen hamar álomba merülsz! :-) Annyira emlékszem még hogy láttam a tűt, ahogy tartják felfelé majd mondja a doki, hogy kis szédülést fogok érezni, de azt már nem is éreztem. A szobában ébredtem. Pár órát még ott aludtam, pihentem. Kellett vinni ennivalót, a nővér szólt mindenkinek, hogy egyen valamit.
2015. jan. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Manka68 ***** válasza:
100%

Mi a Kaáliba jártunk, így történt az esemény:

bementünk, uh hogy megvannak-e a tüszők, ezután mentem átöltözni. Kaptam mindent, papucsot, hálóinget, lepedőt. Asztalra fel, bekötötték az infúziót, kicsit láttam hintázni a plafont, és kb 20 perc múlva arra ébredtem az őrzőben, hogy a doki mondja, mennyi petesejtem lett. Volt némi fájdalom, kaptam rá gyógyszert. Egy óra múlva az ágyról átültettek egy kényelmes fotelba, kaptunk teát, kekszet. Mindannyian egy helyiségben voltunk, beszélgettünk, pihentünk. Amikor lejárt a kötelező pihi, felöltöztem, a nővér átkísért a dokihoz, ott megkaptuk a további tudnivalókat, recepteket. Kísérővel engedtek haza, és aznap még otthon is feküdni kellett.

2015. jan. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeteket!:-)
2015. jan. 18. 17:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Ti hol tartotok?Hány lombikon vagytok túl?hányadik sikerült?
2015. jan. 18. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!