Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2nappal a nem vart elott...

2nappal a nem vart elott elmult a derek-mellfajdalom bar a mellem meg duzzadt de nem faj annyira eddig a melltartot se birtam magamon. Neha megszedulok es reggel enyhe fej fajas vizes folyas . Lehet baba a dologban? Vagy meg fog jonni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 13:39
 1/6 A kérdező kommentje:
hangulat ingadozast is tapasztaltam magamon.. nem akarok ujjabb csalodast :(
2015. jan. 16. 13:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne keresgelj tuneteket,mert beleeled magad minden egyes tunetbe h tuti baba miatt van. Ha kesik tesztelj es ennyi. Ne csinald ezt. Mint te se tudod mi se tudjuk. Van akinele z babat jelentett de nalad nem biztos. Most ha mindenki irja h nala ugyanigy volt es nalad meg sem akkor az nem csalodas? Kinzod magad. En elhiszem h rossz de jot nem teszel magadnak.
2015. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is legyél türelmes, bírd ki azt a 2 napot, és ha nem jön meg csinálj egy tesztet. Tudom, hogy nehéz ilyenkor, nekem több mint egy éve nem jön a baba, és ilyenkor örökkévalóság még egy nap is, de így csak magadat készíted ki. A tünetek sztem nem jelentenek semmit. Lényegében majdnem ugyanazok ha megjön, vagy ha baba van (mellfájdalom, görcsölés, mintha megjönne érzés...), a szédülés, hányinger simán lehet pszichés alapon is, mint ahogy végülis a többi is. Eleinte én is ezt csináltam figyeltem minden kis jelet, volt hogy minden tünetet produkáltam, volt hogy semmit sem, és közte az összes variáció, babám mégsem lett. Az a biztos ha nem jön meg, kár előtte izgulni.
2015. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :)
2015. jan. 16. 15:15
 5/6 A kérdező kommentje:
pozitív teszt :-D :-P
2015. jan. 20. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulalok. :-) Latod bejott. :-)
2015. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!