Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szégyellem de segítenének?...

Szégyellem de segítenének? Hány nap késés ad gyanút a terhességre? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Megszakítással szoktunk együtt lenni, ha épp becsúszna egy baba biztosan nem vetetnénk el. De most egy olyan hónap jött, ami sok lehetőséget hozott nekünk, 100x jobban élhetünk. Munkáról van szó, ahol igen csak helyt kellesz állnom, s tudni kell egy régi álmom válik valóra ezzel. És hát nem jött meg! :( 26,max 28napos ciklusaim vannak, december 21-én volt még utoljára a menzeszem. Eszembe sem volt hogy most kell megjönnie, máskor hasam és mellem is fáj napokkal előtte, most meg semmi tünet! Este, hajnalban 1-kor félálomban eszembe jutott, és kiszámoltam hogy hopp baj van. Ki is mentem egy palackba forró vizet tettem, hátha segít majd. Hát nem, vagyis semmi jele. :/ Egyből az villant be hogy elvesztem életem egyetlen lehetőségét, mert így sajnos nélkülözni kellene 1-2 dolgot a babának, nagyon megijedtem. Vajon esélyes? Vagy valamilyen gyógynövényes tea ami meghozza a mensim???

2015. jan. 17. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor akarsz tesztelni?
2015. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és mit csináltál a forró vízzel?
2015. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Holnap ha tesztelek az biztosat mutat? A hasamhoz raktam a palackot, meg alulrább , ameddig tudtam állni a meleget, álltam. Ott hült ki.
2015. jan. 17. 16:06
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Mit akartál azzal elérni, hogy forró vizet tettél a hasadra?! Ezt nem értem.

Amúgy tesztelj és kiderül. A megszakítás csak 50%-ban működik, de az is lehet, hogy stresszelsz az új munka miatt és azért nem jött meg.

2015. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Ez meg nem veszes keses, mert max 1-2 napja kesik ha jol szamolom?? Csinalj egy reggeli pisibol tesztet es megtudod.

Amugy a melegvizes palack segit ha meg kene jonnie. Nem terhessegelhajtashoz akarta hasznalni mint itt az egyik valaszolo celozgat. Nem tudom miert kell egybol a legrosszabbat feltelezni es utalgatni. Irta ha terhes is volna megtartana akkor miert kell arra gondolni h rosszat akar?

2015. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

4-es válaszoló vagyok:


Nem tudom rám gondoltál-e, de én az ég világon semmire sem utalgattam, szóval megnyugodhatsz. Nem tudtam, hogy a meleg víztől megjön, ezért kérdeztem. Nem kell lehurrogni az embert, amikor egy rossz szavam sem volt.

2015. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Évek ota pontos a havim,novemberben viszont 8napos késéssel jött meg,ki tudja miért....azota az 5 napos havibol 3napos lett és mennyiségre is a felére csökkent.Szoval aggodalmora szerintem egyenlöre semmi ok,de egy teszt biztosat mutat majd :) irj,mi lett az eredmény
2015. jan. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teszteltél??
2015. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Reggel akartam tesztelni,ki is bontottam a csomagból a tesztet,de meggondoltam magam,hátha megjön ma.Az előbb megjött!Köszönöm a válaszaitokat,és bocsánat a nyavajgásomért! :)
2015. jan. 18. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!