Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetes terhes lehetek,...

Hány hetes terhes lehetek, honnan számolják ilyenkor?

Figyelt kérdés
December 21-én este védekezés nélkül voltunk együtt a férjemmel, mondván hogy úgy is meg fog jönni, nem eshetek teherbe. Aznap este meg is jött, enyhe vérzéssel. 22-én még egy közepes erősségű vérzésem volt, majd elmúlt, 1,5 nap volt így az egész. Ma vagy holnap kellene megjönni, de már szerdán reggel pozitív volt a tesztem. [link]
2015. jan. 17. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De jò bárcsak nekem is pozi lenne pár nap múlva. Bocsi tudom nem ezt a választ vártad de szép pozi tesztet látván.....
2015. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jelenleg 4 hetes terhes vagy.


Szülés várható napja: 2015.09.27


Gratulálok :)

2015. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy dec. 22-től fogják számolni neked. Vagyis ezek szerint 3 hetes és 5 napos vagy.
2015. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tehát hiába volt ilyen rövid ez a mestruáció akkor ezt veszik figyelembe nem az uh-t?
2015. jan. 17. 17:28
 5/14 A kérdező kommentje:
És elképzelhető, hogy menstruáció mellett volt peteérésem? Mert ilyenrl sem hallottam még.
2015. jan. 17. 17:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, mert az előző menstruációd alapján túlságosan kicsik lennének a méretei, akkor már 7 hetes lenne az alapján a számítás alpján. Uh tuti nem azt fogják figyelembe venni.
2015. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Spontán peteérés lehetett szerintem. De nem fognak az orvosok vele foglalkozni szerintem te se tedd :) Tiszta szívből örülj neki. Mi egy éve próbálkozunk és semmi :( Sok nő menses előtt esik teherbe de még megjön 1x minimálisan 100x hallottam már ilyet :) Orvoshoz elég 2 hét múlva menned akkor már tudnak petezsák méretet mondani stb és a mérethez viszonyítják majd h mennyi idős a picuri.
2015. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Így még sosem jártunk (mármint mindig rendes 5-6 napos mensim volt), ezért nem tudtam, honnan számoljam. Nem rohanok akkor még orvoshoz, ráérek, majd a 8. hét környékén. Nem terveztünk újabb babát, de ha ennyire jönni akart, hát várjuk szeretettel eme (hamarosan) nagy családba :-)
2015. jan. 17. 17:41
 9/14 anonim ***** válasza:

Dec 21 + 38 hét a várható időpont.


Az általános számítás az első két hét "nem terhes" állapotot is figyelembe veszi.

2015. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A "problémám" csak abból indult ki, hogy igy a baba mindig előrébb lesz 1,5-2 héttel, mint az alap számítás, ami pl. a fix. uh-nál teljesen más értékeket fog majd adni.
2015. jan. 17. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!