Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most 1 hónapja meg kapartak...

Ibcsike kérdése:

Most 1 hónapja meg kapartak mert 2 hónaposan meg volt halva a baba szerintetek mennyi idő után lehetne újra próbálkozni? . Vagy valaki nem e tudna valami jó vitamint hogy ez lehetőleg ne történjen meg még 1 szer!

Figyelt kérdés
Nekem lenne egy olyan problémám hogy már 2 szer voltam terhes, az elsővel be görcsöltem el vetéltem, semmi kaparás.
2015. jan. 17. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Nekem sem volt művi befejezés 2 éve.Komplett spontán abortuszom volt.ez az jelenti,h petezsákkal,mindennel együtt távozott a magzat!Orvos nem mondta,mikor próbálkozzatok?én 18 napja vetéltem el,és azt mondta próbálkozzunk tovább!pedig minimum 6 hét,max félév a normális újrakezdés a babaprojekthez!E vitamin 500 mg,terhes vitamin,stb.ezeket ajánlotta nekem is az orvosom,meg mondta kora vetéléssel nem tudnak még mit kezdeni!Szervi,hormonális,vércsoport összeférhetetlenségi gond sincs nálunk!Egyszerűen a stressz,nálam a munka is okozza a vetéléseket!Mire megtudom,h baba van,már túlemeltem magam,vagy elkaptam valamit a munkahelyemen!:(
2015. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hónap múlva.
2015. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
még am most készülök vissza a dokihoz!
2015. jan. 18. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!