Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja késik,2-szer tesztelte...

8 napja késik,2-szer teszteltem szombaton és ma reggel: szombaton szellemcsík, ma negatív. Lehet baba? (Tüntetek lennt) Szerintetek? Voltatok már hasonló helyzetben és mi lett belőle?

Figyelt kérdés

8 napja késik, szombaton, távolról is látszó, nagyon-nagyon halvány csík (szellemcsík), ma pedig negatív, mindkettő Lily teszt. Tüneteim: szurkál a méhem, kb 1 hete, fáj a derekam, főleg ha lefekszem a hátamra, akkor alig tudok megfordulni, annyira fáj, fehéres-vízszerű folyásom van, mikor melyik, fáj a fejem, néha hányingerem van. Ha nem jön meg péntekig, újra tesztelek, vagy orvoshoz megyek.

Szerintetek? Volt valaki hasonló helyzetben?


2010. aug. 16. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én nme tudom nem vagyok látnok. de egyet tudok. tesztelej 2-4 nap mulva QPIDÓVAL!!! hihetetlen jó teszt. csak ajánlani tudom. ha terhes vagy az megmondja a frankót.

mindjárt keresek neked egy képet aznap csináltam mind 2-t a kéket reggel a fehér kazisat délután eredmény:

2010. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


a q.- sokkkal de sokkal erösebb a csik mint a kontrol. azonnal kijött hamarbb mint h felszivta volna magát a controig.

2010. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én is hasonló helyzetben vagyok,mint te.12. napja késik,7. nap teszteltem egy negatívat.Nekem is volt egy kis folyásom + fejfájás(szerintem az időtől) + hasszurka.A napokban csinálok még egy tesztet,de nem reménykedek.Szerintem te se tedd!Csinálj még egy tesztet pár nap múlva és ha pozitív akkor lehet örülni :) Drukkolok!
2010. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát lányok tudom most én leszek a fekete bárány a szemetekben,de 8 nap késés,másik válaszolónak meg már két hét késés...ennyi idő elteltével még akkor is mutatnia kéne a tesztnek a babát,ha késői ovulációtok volt.

Szerintem nem vagytok terhesek.

De persze önmegynyugtatásul csináljatok még egy tesztet,aztán ha az is negatív akkor irány a doki,mert ennyi késésnek oka van.


üdv:34 hetes kismami.

2010. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Igaz,hogy már 2 hete késik,viszont ahogy írtam 7 nap késés után teszteltem negatívat és ha késői ovum volt akkor még nem mutathatta ki.De mint írtam,nem is reménykedek,mert félek,hogy csalódok,de azért holnap csinálok még egy tesztet.És ha az is negatív akkor biztos,hogy más problémám van.

Kérdező,te mikor tesztelsz újra?

2010. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én még várok vele hétvégéig, vagy jövő hétig, ha akkor is negatív lesz és nem jön meg, akkor irány a doki, mert lehet akár baba, vagy valami más is.
2010. aug. 19. 21:19
 7/13 A kérdező kommentje:
14:57-es, mi lett a teszt eredménye?
2010. aug. 20. 13:39
 8/13 anonim ***** válasza:
szia! 14:57 vagyok.Még nem teszteltem,elhalasztottam holnapra.Majd megírom mi lett az eredmény.De 99% hogy negatív lesz :(
2010. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A 35 hetes kismami vagyok.

Teszteltetek már?

3 hét késéssel legalább 7-8 hetes terhes lennél kérdező.

Ha nega a teszt akkor tuti nincs baba:(((


tudom sz@rul esik amit írok,de más lesz itt a probléma szerintem.

2010. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak késés volt sajnos, de elég sok, mert tegnap megjött. :(
2010. aug. 22. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!