Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nézzük együtt pozitív a teszt?

Dark Angel1987 kérdése:

Nézzük együtt pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

16 dpo ha minden igaz, délutáni pisi. Felső hcg alsó lh.

Afelsőt véletlenül összefirkáltam, mert apa nem látta elsőre mit kell nézni :D Vélemény?

[link]

[link]

[link]


2015. jan. 19. 17:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Neeem dehogyis. A 6-ra gondoltam.

Igazán sajnálom, hogy nálatok is ez a helyzet, mi is teljesem egészségesek vagyunk. Jönni fog az. Én az évet úgy kezdtem, hogy bevettem a leszarom tablettát. :)))))

2015. jan. 19. 18:49
 12/21 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon pozitivnak tűnik kedves kérdező! :)

Azért én majd csak a következő tesztnél gratulálok, jó?:)

Mi négy évig próbálkoztunk, már úgy volt, hogy akkor nekikezdünk a vizsgálatoknál, úgy tűnt velem van a gond. Aztán egyszer azt mondtam, hogy nem érdekel, majd lesz egyszer valami, sodródjunk. Na ekkor estem teherbe. :) Most már itt szuszog a szomszéd szobában a kis 4 hónaposom. :)


Szóval hajrá!

2015. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Manna24 ***** válasza:

Szia!


Engem is nagyon kíváncsivá tettél :) Nagyon szorítok! Várjuk a két erős csíkról a képet!

2015. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Most én is bevettem a leszarom a tablettát és pár nap kiderül sikerült-e de eddig nagyon bíztató a hónapom :).


5-ös

2015. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem pozitívnak tűnik, remélem az is marad :)
2015. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is halvány pozitív! Remélem erősödni fog, drukkolok!!! Mi másfél éve várjuk a babát...
2015. jan. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Na csináltam reggel tesztet. A vaterás amit tegnap is csináltam ugyanolyan lett, halvány de kivehető, viszont tegnap vettem clearbluet az meg nega.

Viszont a hőm az egekben. :) Mostmár nem fogok minden nap tesztelni, max vagy 5 nap múlva, és 2 hét múlva tervezek orvoshoz menni. :) Boldog vagyok.

2015. jan. 20. 06:25
 18/21 anonim ***** válasza:

7 és 9-es vagyok, gratulálok hozzá Neked! :)

Azt elmondanád, hogy mit jelent, hogy magas a testhőd?

Kezdő vagyok ebben a témában, nem tudom, mit jelent... :)

2015. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ezt homerozos modszernek hivjak segitsegevel behatarolhato a peteeres. Megjon mi den reggel ugyanabban az időben mersz szajban vagy huvelyben zgy hogy nem kelsz ki elotte az agybol. Ovulaciokor leesik a hod majd masnap megugrik es ugy is marad majd menzesz elott leesik. Ez az eses ovu utan 14 nappal van ha atlagos a lutealisod. Na nekem nem esett5 le. :))))))
2015. jan. 20. 11:52
 20/21 A kérdező kommentje:
Ha valaki még olvassa a kérdést, végül nem lett baba,
2015. ápr. 14. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!