Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a menseszem,...

5 napja késik a menseszem, lehetek terhes? 21/L

Figyelt kérdés
A párommal január 10-én voltunk együtt úgy, hogy az aktus végén az óvszer kicsit feljebb csúszott a péniszén, de nem jött le róla. Azóta izgulok, hogy lehetek-e ettől terhes.. Január 16-án kellett volna megjönnie, de azóta sem semmi. Viszont terhességre semmi jel nem utal, nincs hasgörcs, mellem sem duzzad, bimbóm sem lett sötétebb, semmi előtej nem jön belőle ha nyomkodom, nincs szédülés, rosszullét sem, a vizelésem nem lett gyakoribb, az emésztésem jó. Esetleg attól is kimaradhat, ha nagyon stresszeltem rá? És 2 hete kezdtem el edzeni, azt is olvastam, hogy a megerőltető edzéstől is kimaradhat.. Ma veszek tesztet.

2015. jan. 20. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Mi lesz a gyerek neve? :)


"Ma veszek tesztet."

majd ez választ ad a kérdésre...legalábbis biztos jobbat mint mi így látatlanban tudunk...

2015. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10 nap alatt ilyen tüneteket nem produkálnál. Amúgy is egy teszt 500 ft. Amúgy igen ha nagyon stresszeled magad emiatt akkor késhet.
2015. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
10 napot késhet, az még nem terhesség.
2015. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ha jól rémlik a tesztekre rá van írva hogy egy bizonyos időn belül nem mutatja ki a terhességet, érdemes megvétel előtt megkérdezni a patikust, vagy utána elolvasni a leírást.

"Fellecsúszott" Mennyire? Makk alatt maradt jóval, makkig, vagy makkon túl ?

2015. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
makk alatt maradt
2015. jan. 20. 14:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Ma még teljesen feleslegesen tesztelnél. 10 nap az aktustól számítva kevés ahhoz, hogy kimutassa, de ha miközben feljebb csúszott nem élvezett bele a gumiba, minimális az esély.
2015. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Makk alatt maradt akkor nem kel parázni. Stresszeled magad, azért késik.
2015. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

1. a terhesség legkorábbi tünetei is 6 hét után jelentkeznek. A megtermékenyítéstől számítva.


2. a beágyazódás, 12-14 nappal a megtermékenyítés után történik meg, tehát addig nem vagy terhes, még simán abortálódhat a zigóta ilyen olyan okokból. Ezért a teszt nem fog biztos eredményt adni.


3. Ebből tanulva valamit én 14 napot neveznék késének és akkor is tesztelnék. Előbb nincs értelme.


4. nemcsak a terhesség miatt késik és életed során még 100 oka lesz amiért késik kimarad. Szóval ne egyből a terhességért görcsölj, mert azoknál 1000 rosszabb okok is léteznek.

2015. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan egy felnőtt nő, aki szexuális életet él, hogy lehet ennyire felvilágosulatlan?
2015. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as,

te se voltál még terhes, vagy marha mázlid volt, hogy a terhességed 8-9. hetéig (=megtermékenyítéstől számított ~6. hét) semmi tüneted nem volt.

4 hetesen görcsölgettem, mellem majd' leszakadt.

5,5 hetesen (=fogantatástól számított ~3. hét) már a Wc-kagylót ölelgettem és ez a 13. hétig nem is enyhült.

6. héttől az émelygés mellé belépett a ólmos fáradtság, alig bírtam dolgozni.

8 hetesen a vérnyomásom és a pulzusom úgy megugrott, hogy mentő vitt el a munkahelyemről...


Egyébként tény, hogy 2 hét kell a teszthez.

2015. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!