Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez leheteges? Vastagodthatott...

Ez leheteges? Vastagodthatott azota a mehnyalkahartyam?

Figyelt kérdés
5 mm es a nyalkahartam es azt allapitottak meg hogy terhes vagyok ra masnap meg jott ilyen barnas szeru pecseteles.. holnap utan vissza kell mennem...

2015. jan. 20. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemreg nagyon sokat kutakodtam a temaban es a beagyazodas elotti mehnyalkahartya vastagsag csak a lenyeges. A mar kialakult terhesseg alatti nem mervado. A barnazas lehet gond, utalhat progeszteron hianyra (azaz a sargatested nem funkcional jol) es emiatt a terhesseg is lehet veszelyben.

Remelem minden jol alakul, es ha holnap visszamesz akkor is rendben leszel es max. kapsz hormonpotlast. Sok siekrt! ne itt stresszeld magad, mert sajnos akarmit is irnak/irunk az esetek mindig egyediek maradnak es a termeszet dont.

2015. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszt ! remelem nem lessz semmi gond
2015. jan. 20. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen korú terhességet mondtak?
2015. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mar a 7-8 hetben jarok
2015. jan. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!