Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert nincs méhnyálkahártyám?

Miert nincs méhnyálkahártyám?

Figyelt kérdés
Volt peteérésem kimutatta az ovulácios teszt de nyálkahártya sehol!!!!! :( Oke amikor pozi lett a teszt éreztem egy kis valamit a hüvely bemeneténél de azota semmi :( És tisztán emlékszem hogy előző hónapban volt elég sok nyálkahártyám.....Teljessen elkeseredtem :( Szembesülök a ténnyel hogy ennek a hónap nak is löttek :( Ráadásul még hátrahajló méhem is van szóval az is csak keresztbetesz a baba projectbe :( Má nemtudom mit csináljak :(

2014. jún. 11. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nincs nyálkahártyád?
2014. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A méhnyálkahártya a méhfalon van, belül. És a menstruációval leválik, attól van a vérzés. Te hiába nyúlkálsz, a méhnyálkahártyádat nem érezheted.

A hátrahajló méh pedig nem akadály, ez már bebizonyosodott. Nekem is az van, mégis a második babámat várom.

Nagyon nem vagy tisztába a fogalmakkal. Kicsit olvass utána.

2014. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A felét nem értem annak, amit írtál, de 2 dolgot megjegyeznék: amint megszületik majd egyszer a kisbabád, rájössz, hogy nincs olyan, hogy 'későn', meg 'rosszkor'. Tudom, hogy kb hiába írom, és ezt csak utólag fogod megérteni, de nyugodj meg, semmi értelme az ilyesminek, hogy "ennek a hónapnak is lőttek". Éld az életed, a babád akkor fog jönni, amikor eljött az ideje. A másik: a hátrahajló méh ne tegyen keresztbe, tegyél inkább egy párnát a popsid alá aktus közben, esetleg gyertyaállás utána pár percig.
2014. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kevered a szezont a fazonnal...


Talán inkább a hüvelyváladékra gondoltál, nem?

A tojásfehérje színű "termékeny" nyákot keresed, nem?


Nem mindenkiből "csöpög". Elég, ha a méhszájadnál ott van, de lehetőleg ne nyúlkálj!

2014. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Huuu Mindenkitol bocsanatot kerek igen keverem oket!!! A termekeny valadekot kerestem....
2014. jún. 11. 23:36
 6/10 anonim ***** válasza:
A hátrahajló méh semmit nem akadályoz a tudomány mai àllása szerint! Van is pár barátnöm, ismerösöm akinek az van mind elsöre vagy úgy lett terhes hogy nem is tervezte. Tehát valami más oka van ha régóta nem sikerül. A nýák sem mérvadó van akinek van akinek nincs, van akinek néha van, van hogy nincs! Nekem akkor több van amikor nincs is peteérésem sem. Több olyan ciklus volt amikor tuti volt ovu de tojásfehérje folyás nem.
2014. jún. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?Ha régóta akkor menjetek el kivizsgálásra.Nekem is hátrahajló méhem van és most harmadjára vagyok terhes.Én azt olvastam hogy a kutyapóz kedvezőbb ilyen esetben és én is akkor lettem terhes amikor úgy csináltuk és még utána is megpróbáltam jó sokáig bent tartani a "katonákat".Egy próbát megér :)
2014. jún. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2 honapja probalkozunk
2014. jún. 12. 18:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez komoly, hogy a 2 hónap neked világvége? Nekem több, mint 2 év volt, és sokaknak még ennek többszöröse. Nem szabad ennyire rágörcsölni!
2014. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom de annyira szeretnem azt a babat :(
2014. jún. 12. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!