Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt rá pelda valakinél, hogy...

Bibok25 kérdése:

Volt rá pelda valakinél, hogy késett a menzesze és akkor mikor meg kellet volna jönnie erezte is a tipikus görcsoket aztan megsem jott meg mert sikerult a baba?

Figyelt kérdés
3napja kesik a menzim nagyon szeretnenk babat fel eve probalkozunk...ugy erzem meg fog jonni,de par tunetem viszont utalhat ra hogy sikerult a baba...
2015. jan. 20. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is múlt hónapban késett öt napot az elmaradt második napnál teszteltem is (halvány pozi let 2 kölönbözó teszten! )

amikor meg kellet volna jönni kicsit fájdogált a hasam de abba maradt,majd 4nap után meg is beszéltem az orvossal hogy megyek hozzá de akkor reggelre beköszöntött a nemvárt.. :( Fájással

Nem tudom mi lehetett, állítólag nem tapadt meg rendesen.. :(


Szurkolok neked!!!

2015. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom:( hat meg varok ket napot aztan teeztelek...remelem osszejott es koszonom:)
2015. jan. 20. 21:33
 3/3 anonim válasza:
Szia! Igen, tipikus görcsök voltak, de végül 2. Nap késésnél teszteltem, két szép erős pozitív tesztem lett. Egy éve próbálkoztunk,de valahogy már az első pillanattól érezzem,hogy valami történik :) Te milyen jeleket tapasztaltál még? Szurkolok Nektek is!
2015. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!