Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lát valaki rajta 2. csíkot?

Lát valaki rajta 2. csíkot?

Figyelt kérdés

Tegnap már belinkeltem csak nem igazán jött rá válasz még.


[link]


Esetleg negatívba át tudja valaki tenni?

Én élőbe látom de nagyon halványan.


2015. jan. 21. 09:14
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Hát csináltam egyet ma reggel. De negatív. De ugye még mindig van 3-4 napom a nemvártig.


Azért biztosra még nem veszem. De most nem hagyok szünetet továbbszedem mert szerdán wellneselni megyünk és nem szeretném h meglegyen. Így majd csak hétfőn fogok vagy kedden legközelebb egyetmég csinálni. Ha akkor is negatív akkor megnyugszom h szedhetem nyugodtan a gyógyszert!


Rosszullétem még van kicsit, meg aluszékonyság. Szegény gyerekeimmel alig játszom mert nagyon fáradt vagyok :( de igyekszem erőt venni magamon.


Köszönöm mindenkinek aki irt :)

2015. jan. 22. 10:08
 22/35 A kérdező kommentje:
Ismét ki akartam dobni és kezdek látni rajta egyértelműbb 2. csíkot! És rózsaszínt. De ismét időn túl több óra... mert most néztem rá újra.
2015. jan. 22. 11:35
 23/35 A kérdező kommentje:

Látom már nem nagyon van itt más.


Feküdtem egy picit és ahogy kisfiam felébredt és felkeltem hozzá nagyon megszédültem, és azóta is 10 perce szédelgek :( ilyen nem volt még.. egyre gyanusabb nekem , de a teszt még nem mutatja. Most már tényleg csak hétfőn fogok leghamarabb tesztelni.

2015. jan. 22. 14:18
 24/35 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak hamar tesztelsz! Ott lesz;)
2015. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Manna24 ***** válasza:

Szia!


MI újság? Hogy vagy? Nem teszteltél azóta? Holnap reggel lehet már erősebb lesz :)

2015. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

szia. hogy őszinte legyek nem birtam ki.


ugye Gabriellel teszteltem csütörtökön full netagív lett.


(ezek előtt amin láttom a csikot, az Romed kazettás teszt volt)


TEgnap semmi bajom nem volt mint akit elvágtak. Ma reggel ismét volt még egy Gabriellem teszteltem és időn túl szintén de ez nem maradt negatív ezen is haloványan de látom a 2. csikot. Tesóm is látta mutattam neki.


Most nem tudom mi lehet ez.


X-epil tesztem van még itthon az a csík.

Lehet reggel megprobálom..


De köszi h érdeklődtél :)

2015. jan. 24. 21:48
 27/35 Manna24 ***** válasza:

:)


Akkor én holnap is várom a választ :) Mióta késik vagy hogy áll a ciklusod?

2015. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Ma megcsináltam reggel az x-emilles tescos csikot. De negatív.


Ma vagy holnap kell megjönnie, de inkább hétfőn szokott.

Viszont most nem fogom tudni mert továbbszedtem a gyógyszert h tudjak menni wellnesezni szerdán.


Viszont a cicijeim kezdenek fájni , meg a hasam is szurkálódik a petefészkeimnél.


Azért vagyok ilyen türelmetlen h most van-e baba vagy nincs, mert ugye szedem a fogigátlót tovább :( meg ha az vagyok nem is nagyon mehetnék a meleg gyógyvizbe majd szerdán .


Rossz ez a bizonytalanság :(

Holnap ismét tesztelek. van még 3. db. (Bár nem tudom mennyire megbízható ez az x-epil. Mert 2 db volt a dobozban és 400 ft volt . (amit eddig vettem Romed az 800 ft - 1 db, a Gabriell pedig 1000 ft ) szóval azért van árkülönbség.

2015. jan. 25. 09:54
 29/35 Manna24 ***** válasza:

:)


Akkor még igen csak van remény ha a nemvárt napján negatív. Most is ott van a halvány kettes csík? Ha igen, linkeld be megnézném :) Szerdára már biztosan kiderül, szerintem, hogy mi a helyzet! Szerintem a Claerblue teszt a legjobb :)

2015. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Szia. Majd megprobálom lefotózni de lehet h fényképről nem fogod látni.


A mai tesztem x-epil volt azon nincs semmilyen 2. pici csik sem .


A tegnapi Gabriellen jött ki időn túl 2. csik de tényleg nagyon halványan. De én látom meg tesómék is látták tegnap.

2015. jan. 25. 14:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!