Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt most meg negativ?!

Dark Angel1987 kérdése:

Pozitiv teszt most meg negativ?!

Figyelt kérdés
2napja teszteltem pozitivat este. Tegnap reggel szinten ugyanazzal a tesztel 10-es volt mind a ketto. Tegnap egy potty barna folt elkezdtem szedni az utrot. Ma reggel 25 os teszt negativ. Szerintetek?
2015. jan. 21. 09:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kétségbe vagyok esve. Olyan választ varok akiknel később mutatott a teszt valamit. Az utrotol most nem is fog megjonni amig szedem....kivagyok...
2015. jan. 21. 09:28
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nem lett baba ilyen esetből, gondolom beindult a folyamat de nem tudott vègbemenni, redesen megjött
2015. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia, lehet lassan emelkedik a hcg a szerevezetedben. Itt az oldalon sok olyat olvastam, hogy kèt hèttel mensi kimaradás után lett csak a 25 pozitív. Egyèbkènt netes tesztjeid vannak? Szerintem azok amúgy is kèsőbb mutatnak.
2015. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A netes tesztek lettek pozik. Clearblue es x epil negativ
2015. jan. 21. 09:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Sogornom ugyanigy volt. Ugy egyeztek meg a ferjevel h egyutt tesztelnek. De persze h nem birta ki. Suttyomban megcsinalt egyet. Ami pozitiv lett. Aztan csinalt a ferjevel is, nagyban orult csendben maganak h de nagy lesz az orom erre total negativ lett. Be is fagyott rendesen. :D aztan elment orvoshoz kiderult h terhes. Mar 2 eves is elmult a kisfia azota. :-)
2015. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon reményekedem hogy igy lesz. Nem kellene ennyit stresszelnem csakhat mi denki azzal jon hogy milyen gyorsan lett pozitiv a teszt. Hogy másnapra mar eros pozitiv volt.
2015. jan. 21. 10:10
 7/12 anonim ***** válasza:
En most megyek delre orvoshoz mert 8atol nem menstrualok. 5-6an egyutt voltam meg a ferjemmel. A lanyom is menzesz elott fogant. Soha nem maradt ki meg menstruaciom s par nap kesesnel soha nem volt tobb. Igy en is abban bizom h baba miatt kesik. Szoval en megertelek. Ne aggodj h van akinek hamar kimutatja a teszt. Tesomnak pl 1 het keses utan volt olyan halvany tesztje h szinte kinevettem miatta. Es tenyleg terhes volt. Ismeteld meg kicsit kesobb. :-)
2015. jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a 25os lett negativ, akkor szerintem meg nincs eleg hcg a szervezetedben. Probald meg 2-3 nap mulva.
2015. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Nekem nem várt napján halvány pozitív lett. Persze teszteltem utána is pár naponta, hogy erősödik e. Erősödött, de 1 hèt után lett a teszt csík ugyan olyan erős, mint a kontroll. Majd mèg 1 hèt után erősebb. :-) Egyèbkènt sokaknak pont a netes nem mutatta ki vagy csak kèsőbb a terhessèget. :-) Remèlem veled a legjobbakat! :-)
2015. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6os miujsag?
2015. jan. 22. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!