Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One minute a teszt. Ferdén...

One minute a teszt. Ferdén jött ki időn belül a második vonal. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
De jól látható pozitívan. Aztán eltűnt kis idő múlva. Örülhetek?

#pozitív #one minute #második vonal #jól látható
2015. jan. 20. 13:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
Ha eltűnt akkor negatív.:(
2015. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:

Sejtettem, sajnos. :-(

Csinálok egy másikat majd 2 nap múlva.

2. napja késik.

De mi mástól jöhetett ki pirosan a csík?

Köszi, hogy ilyen gyors voltál!

2015. jan. 20. 14:05
 3/71 anonim ***** válasza:
Mikor jött ki a csik? Mert amig felszivja a vizeletet, addig ferden is mehet rajta vegig a vizelet, es sokan gondoltak azt masodik csiknak. Ra van irva a papirjara, hogy mennyi idö utan kell leolvasni. Amit akkor mutat, az az ervenyes. Drukkolok!
2015. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:

Miután felszívta a vizeletet, kijött ugye a Control csík. Aztán megjelent a T-nél is. Rendesen két csíkot láttam. Csak a másik ferdén így: C I T -

De a T-nél piros volt. Elkezdtem örülni, hogy végre két csík, aztán elrohantam a telefonomért, mire vissza értem eltűnt.

Én úgy tudom, a T-nél csak akkor jön ki "színesbe", ha van hcg a vizeletben. De akkor miért tűnt el? Rossz lehetett a teszt?

Holnap megismétlem azért x-epillel.

2015. jan. 20. 17:55
 5/71 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az a biztos, ha holnap csinalsz reggel elsö pisiböl egy masikat. Nekem a pozi tesztek honapokig megmaradtak. Szoval vagy a teszt rossz, vagy...ki se mondom! Holnap reggel probald meg megint, es varom az eredmenyt! :) Drukkolok!!!!
2015. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Délután tudok írni, mert éjszakás vagyok. Akkor megcsinálom mikor felkeltem. Aztán írok.

Eddigi tüneteim: derékfájás (nem szokott fájni), ma kezdett a mellbimbóm érzékeny lenni, has szurkálások, de görcs nélkül és fehér folyás, elég sok. Remélem holnap már látszódni fog valami! Még egyszer köszönöm, hogy írtál! :-)

2015. jan. 20. 20:21
 7/71 anonim ***** válasza:
Mellbimbi fajas, hasszurka es sok folyas nagyon biztato :) Nekem ilyen volt az egyik babanal :) irj mindenkepp!!! :)
2015. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:

Negatív :'(

Én nem értem. 3. napja késik.

Mellbimbóm az még jobban érzékeny mint eddig. Miért nem mutatja?

A peteéréstől szamitott 12. napon vagyok. Mindent jegyzeteltem a telefonba. (WomanLog) Várjak még pár napot? Ilyen még sosem volt! Tudom h ketten vagyunk, érzem. Csak a teszt nem :-(

2015. jan. 21. 11:47
 9/71 anonim ***** válasza:
Meg varnod kell par napot szerintem. Ez a legrosszabb idöszak, a bizonytalansag. Ne stresszelj, mert az nem tesz jot semmikepp. Probald meg elterelni a figyelmed.
2015. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
Probalj meg ebredeskor höt merni. Ha a következö napokban magasabban marad, es nem megy nagyon le a höd, akkor az mar jelezhet babat. :) van, hogy a teszt csak kesöbb mutatja ki, addig a hömerözes adhat egy kis tampontot.
2015. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!