Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik teát kell inni clostilb...

Eva4 kérdése:

Melyik teát kell inni clostilbegyt kura allatt. Cicka vagy palást?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Én closty kúra alatt nem ittam a cickát csak ovu után a palástfüvet.Féltem,hogy a closty+cicka sok lenne együtt és túlstimulálom magam.Amikor nem szedtem a clostyt akkor pedig mensi utolsó vérzős napjától ovuig 2*2dl cickát ovu után pedig 2*2dl palástfüvet ittam.Nem akarom elkiabálni de lehet,hogy ebben a hónapban sikerült a kúra habár felemeltem a cickát napi 3*2dl-re :).

Sok sikert!

2015. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jan. 21. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:

kaptam clostit, ittam a teát. sajnos nem segített sem a cicka sem a palástfű tea.

alapból nem kaptál hozzá progeszteronpótlót? mert a closti elvékonyítja a nyálkahártyát és azon a tea semmit nem segít.

2015. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kaptam mellé semmit!Nekem az elsö kurám. Napi 1×1.5 napig és ma van az 5 napja.12.14. Napon kell uh ra mennem.
2015. jan. 21. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl 1*1-es adaggal nem is volt rendes tüszőm.Viszont az utána lévő hónapban 2*1-et kellett szednem,na akkor volt 3-4 is és mégse lett belőle baba.Utrót én sem kaptam hozzá.

1-es

2015. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!kicsit elkeseredtem.De még bizakodom. Hátha sikerül a baba.28 an kell vissza mennem
2015. jan. 22. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!