Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Mit gondoltok?

Lehetek terhes? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Párommal már több mint négy éve együtt vagyunk, örülnénk egy babának, de azért még szívesebben várnánk vele. Így alakult a ciklus első napja az elmúlt hónapokban: október 4., november 1., november 29., december 24. A ciklus.hu szerint az utolsó ovulációm január 7-én volt. Szilveszterkor együtt voltunk megszakítással. Most pedig még semmi jele annak, hogy meg akarna jönni, pár napja volt egy kis enyhe görcsöm.

Szerintetek mennyi esély van arra, hogy terhes vagyok? Tesztet sajnos most a napokban nem tudok beszerezni, majd csak jövő héten.


2015. jan. 22. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szilveszterkor voltatok együtt és az ovulációd tényleg január 7-én volt, akkor az esély gyakorlatilag nulla. A spermiumok élettartama max. 5 nap, de ez tényleg nagyon jóindulatú becslés. Inkább csak 3-4 nap. Várj még pár napot, utána tesztelj, ha még mindig nem jött meg. Addigra talán már tudsz is venni. Szerintem a terhesség kizárt. Viszont lehetnek más okai is, hogy nem jön meg. Ekkor orvost javasolnék, aki megmondja az okot. Szép napot!
2015. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!