Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 1 nappal hamarabb jött...

Ha 1 nappal hamarabb jött meg, és sokkal kevesebb van mint szokott, valamint sokat járok pisilni, lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Valamint ha most csinálok tesztet kimutatja már?

2015. jan. 22. 15:30
 1/6 A kérdező kommentje:
valamint fájt a bal petefészkem, egy kicsit
2015. jan. 22. 15:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Az hogy egy nappal előbb jött meg teljesen természetesnek számít nem egyformák a ciklusok. +/- 2-3nap semmit nem számít. Ha csak ennyi tüneted van és menstruálsz szerintem 99% hogy nem vagy terhes.
2015. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
általában mindig később szokott megjönni, mint amikorra várom. meg nem szoktam ennyiszer wc-re járni
2015. jan. 22. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
ELenyészően kicsi az esélye. Ha van fölös pár száz forintod, csinálj egy tesztet és meglátod. SZerintem nem baba.
2015. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
HA terhes vagy, akkor már kimutatná, szóval csinálhatsz egy tesztet, de 99.99999 %, hogy nem vársz babát.
2015. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felfáztál. Nem vagy terhes.
2015. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!