Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenkinek már a 8-9. dpon...

Mindenkinek már a 8-9. dpon pozitív a teszt? Nekem múlt hét hétfőn volt tojásfehérjés nyakom és még negatív a teszt. Nem tudom mikor kell megjonnie, mert pcos vagyok. Van még remény?

Figyelt kérdés
Inozitolt iszok, most vizsgálnak ki. Egyre jobban el vagyok keseredve..
2015. jan. 22. 17:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ez a 28.ciklusnapom..
2015. jan. 22. 18:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ovu utani 14 nappal kell mensinek jonnie es ha az kimarad, akkor tesztelj. Elotte meg a nem pcos-nak is folosleges. Ovu tesztet is hasznalnek a helyedben, mert a nyak is lehet teves. Sok sikert.
2015. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Énnekem múlt hét kedden volt ovum, ma reggel teszteltem, extra halvány pozi(annyira, hogy fényképen nem is látszik, de én látom), de nem élem bele magam. Én azért tesztelek ilyen hamar, mert volt egy vetélésem hormonhiány miatt, úgyhogy jövő kedden(addig még tesztelek és talán erősödik) mennék a dokim magánrendelésére, hogy nehogy megismétlődjön a vetélés.

Ettől függetlenül szerintem bőven lehet még neked is pozitív teszted. Én drukkolok!

2015. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Felesleges ilyen korán tesztelni. Sokszor nem mutatja, amit később igen. Én eleve megvártam a következő menstruációm esedékességét, az aktus utáni 14. napot, és nem csalódtam, mert pozitív lett a teszt és még halvány volt. Tehát ha előbb megcsinálom valószínű még nem mutatott volna semmit és kiborultam volna.
2015. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!