Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek milyen a görbém?...

Szerintetek milyen a görbém? Lehet ez trifázisos? Www.Ciklus.hu/images/diagramok/0f5ae6e00b36f559a3190f33925f4 f37_150101_150123_1421971200_. Png

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 08:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2015. jan. 23. 08:43
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Szurkolok nagyon,hogy baba legyen :).Ha sikerült neked is meg nekem is akkor csak 1 nap lesz köztünk :).Én 11 dpo-n vagyok.Mikor szeretnél tesztelni?
2015. jan. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én megvárom a nem várt napját, mert sajnos volt már h hamarabb teszteltem és persze negatív volt, ami nagyon elkeserített, így akkor azt mondtam h többet soha.

Te mikor akarsz? neked van görbéd? Ti mióta próbálkoztok? Mi úgy kb egy fél éve. neked van valami tüneted mert nekem semmi, se beágyazódás se semmi. Bár én a mensit se nagyon szoktam érezni, csak annyi h akkor reggel kicsit görcsöl a hasam.

2015. jan. 23. 09:21
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem mellérzékenység,jó pár napja tartó hasfájás,de nem olyan mint mensi előtt,hol vizes,hol krémes,hol nincs folyás és ma reggel óta émelygek + álmosság.Én lehet holnap reggel ellövök egy 10-es tesztet.A görbém ilyen:

[link]


Jól teszed ha vársz még a tesztel legalább mensi reggelig.

2-es

2015. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Drukkolok, majd írd meg mi lett!

Amúgy te mikorra nem várod? Mert én igaz h a 12 dpo-n vagyok. de én csak 29.-ére nem várom. Te legalább érzel valamit mert én semmit. Legalábbis a múlt hónapban mindenre ráfogtam h ez biztos azért van, és mégsem lett semmi. Ezért már nem mertek semmit mondani. Picit nekem is görcsölget a hasam pl a 9. dpo-n és ma is. De én nem fogom erre (már). nekem azóta krémes a folyásom egy nagyon picit.

2015. jan. 23. 09:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Én hétfőre nem várom.Hát igazából eddig mindent tünetet a közelgő mensinek és az időjárásnak tudom be de majd elválik.

Ha 12 dpo-n vagy akkor hogy-hogy csak 29-re nem várod?Ilyen hosszú a lut.szakaszod?

2-es

2015. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
28 napos a ciklusom. De a 11 napon volt ovum a hőm szerint. Doinál is voltam pont és szerinte ez túl korai volt, ugyh lehet h nem lesz semmi.
2015. jan. 23. 09:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia nekem is 28 naposak kb a ciklusaim és nekem is 11. napon volt peteérésem. Sőt az első gyerekem azon a napon fogant. Szerintem nem korai peteérés. Én most így állok. [link]
2015. jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: de jó h ezt írod mert akkor nekem is lehet reményem még. Hát a doki ezt mondta mert biztos azért többségében így van h nem tud addigra megérni a tüsző rendesen. De lehetnek kivételek. Kért is egy vérvételt h nézzük meg volt e peteérésem,de még nincs eredmény.

Szép a görbéd, de annyira nagy szakértő nem vagyok.

Szerinted az enyém?

2015. jan. 23. 10:01
 10/12 anonim ***** válasza:
A tied is jól alakul! Drukkolok hogy baba legyen belőle! :-)
2015. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!