Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért jó az, ha korán tesztelt...

Miért jó az, ha korán teszteltek és szívfájdalmat okoztok magatoknak azzal, hogy nem látszik még a teszten semmi?

Figyelt kérdés
Ha nem görcsölnétek ennyire rá, valószínűleg már réges-rég összejött volna az áhított gyermekáldás! :)
2015. jan. 24. 10:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Most oszinten ezert kepes vagy kerdest kiirni? Nekem aztan mindegy ki mikor tesztel ha van kedvem megnezem es amit latok leirom, de most h en azzal foglalkozzak ki miert csinalja ezt, marhara nem erdekel. Teged miert erdekel ennyire? Szerintem el lehet ferni ezektol a kerdesektol.
2015. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Te sem vágytál még igazán gyerekre.
2015. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Kinek mi a korai :) . 30 napos ciklusoknal a 30.-ik napon negatívat teszteltem, a 42-ik napon pedig pozitívat :) De gondolom nem az én esetemre gondoltál. (Hozzáteszem nekem is korai volt a 42 napi teszt mert sajnos elment , nem tapadt meg rendesen)
2015. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hűha, mi lett itt?

n azért írtam ki kérdést, mert ez egy beszélgetős oldal: "Amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted!", ismerős? ;)

Na már most, én arra gondolok, amikor jönnek a kérdések, képek a tesztről, mikor már a 8. dpo-n tesztel valaki. :O

Mi célból? Mit vár még ilyenkor?

Őszintén, mire jó ez?

Persze, utána meg van sértődve, amikor mennek a válaszok, hogy "mit akarsz még egy ilyen korai teszttel?", meg hogy "ez full negatív, te is látod"...

2015. jan. 24. 11:06
 5/18 A kérdező kommentje:
*Én
2015. jan. 24. 11:07
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Ertelme nincs ezzel egyetertek, de masokat emiatt kibeszelni, amikor par ekrdessel lentebb irta ki pl ezt a kerdezo, gondolhatod mennyire rosszul eshet neki ha pl ezt latja. Olvastam a kerdeset de nem lattam volna h megsertodott. Soot nem nagyon lattam ilyen fajta kerdest ahol a kerdezo amiatt sertodott volna meg h azt irtak neki negativ a tesztje. Esetleg ha lekezeloek vagy hulyenek nezik akkor elhiszem.

Na de mar most kiirod ezt a kerdest h masokat alazz emiatt, az rendjen van, d eok nem irhatnak ki ilyet mert ugye ez az oldal mint irtad is azert van h itt amit nem mertel mashok megkerdezheted ezen oldalon. Akkor most h is van? Mindenbe bele lehet kotni.

2015. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Na ezt jol megfogalmaztam azt akartam irni, amit mashol nem mertel...itt megkerdezheted.
2015. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Latod draga kerdezo. Te vagy megsertodve mert siman nullara pontozod azt aki olyat ir ami nem egyezo a velemenyeddel. Nem kezdtem el egybol veled egyutt lenezni oket igy egybol nulla lettem. Akkor kinek is vannak gondjai? :)Szerontem kicsit szallj magadba. :-*
2015. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Akkor okozok magamnak szívfájdalmat, amikor akarok. Ha mensi alatt tesztelek, vagy akár egész ciklusban, akkor akkor. Feltöltöm ide, akár napi 4x 10 fotón, mert megtehetem. Te meg akadj fenn rajta!
2015. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
kérdező én se értem ezeket a kérdéseket, de én egyszerűen meg se nyitom őket, mert nem érdekel :) azokat kérdések jobban "idegesítenek" amikre simán a google-ban rá lehet keresni, de annyi fáradságot se vesz a kérdező...
2015. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!