Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal mindennél jobban...

A párommal mindennél jobban szeretnénk egy kisbabát. Már nagyon régóta próbálkozunk vele és semmi. Kérek szépen mindenkit aki tud adjon valami tanácsot. Vajon mi az oka annak hogy nem sikerül? AZ IDIÓTA VÁLASZOKAT TARTSÁTOK MEG MAGATOKNAK!

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de erre ennyiből nem lehet értelmes választ adni. Orvosnál voltatok már? Nem meddő egyikőtök sem? Mit takar az a régóta? Ha szedtél gyógyszert, mikor hagytad abba?

Igazából egyetlen jó tanácsot lehet adni, mégpedig azt, hogy menjetek el orvoshoz, aki megnézi, mi lehet a gond. Látatlanban senki nem fogja neked megmondani, hogy pl. nem elég vastag a méhnyálkahártyád vagy ilyesmi :)

2014. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok ismerősömnek,(akit kivizsgált az orvos és minden rendben volt) a termálvíz segített!Minden vasárnap fürdőztek pár órát és a második-harmadik hónapban meg is fogant a baba!Próbáljátok ki,nincs vesztenivalótok:)
2014. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Először is próbáljatok peteérés környékén együtt lenni,ha nem érzed hogy mikor van akkor próbáld meg az ovutesztet.Nekem most harmadjára sikerült teherbeesnem úgy hogy együttlét után térdelve,de közben lekönyökölve(pucsítva)aludtam el.(bocsi de nem tudom jobban leírni :) Pedig előtte mi is hónapokig próbálkoztunk sikertelenül.

De ha közel egy éve próbálkoztok már akkor én is a kivizsgálást javasolnám mindkettőtöknek.

Mihamarabbi babásodást kívánok! :)

2014. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mióta próbálkoztok?

Ha régóta, akkor endokrinológust javasolnék mindenképp neked. Hormonsort nézetni van-e peteérésed, valamint pajzsmirigyet, és inzulinrezisztenciához terheléses vércukor és inzulin vizsgálatot.

2014. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz,vizsgáltasd ki magad!
2014. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Válaszolva pár kérdésre: kb:1 éve próbálkozunk,mindkettőnknél minden rendben
2014. jún. 9. 14:38
 7/9 anonim ***** válasza:
honnan tudod,hogy minden rendben? Voltál orvosnál?
2014. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi 7.ho probalkozunk csak,a tabi elhagyasa utan mi már nem is védekezünk,tudom azt a 3honapot bekelett volna tartani a bogyók után,de volt egy olyan érzésem ugysem esem teherbe rögtön.nem értem pedig a fogitabi elhagyas utan sokan mondjak h 1-2ho utan rögtön meg esik nekik.na mind1nekünk nem jött be:-(talán mert nagyon görcsösen akarom,egész a múlt honapig rávoltam agyalva rendessen,mikor megjött,volt h sirva is fakadtam.nos most mindenki tanácsát megfogadtam nem agyalok nem görcsölök és akkor fog jönnia mikor nem szamitunk rá:-)nos az hogy1éve mar probalkoztok,hát a dokim azt mondta hogy ha 1év ut nem jön ösze hormon vizsgálatok átjárhatosagi meg a többi,amire rem nem kerúl sor,na de azt akartam ebböl kihozni,hogy még mindig nincs veszvel semmi,ne is gondolj rá kapcs ki egy kicsit,a bnöm is felakarta adni és 1.5év utan puff bébi:-)hajrá kitartast:-)
2014. jún. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aviva tornat probaltad? Gyorsan felszivodo szenhidratok nagy reszet kidobtad a kukaba?


Aviva tornanak van ovulaciot serkento gyakorlatsora, ez egy hormontorna egyebkent. A mozgas nagyon fontos, de nem mindegy, hogy milyen. Ugralos, futos, sarokraerkezos gyakorlatokat tartalmazo edzes megakadalyozhatja a beagyazodast.


A rendes hormonmukodesnek es peteeresnek betehet a rossz taplalkozas. Ha babat szeretnel, erdemes kidobni a feher lisztet, feher es barna cukrot, tejtermekeket, krumplit az etrendbol. Nezz korul a candida-dietas, szenhidrat-csokkentett vagy paleolit receptek kozott.


Van meg ezen kivul a Jonas-modszer, ami szerint havonta van egy olyan nap, amin 85% az eselye a teherbeesesnek. Nezz utana, hatha, volt, akinek bejott.

2014. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!