Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez hogy van? Tobbi lent

Ez hogy van? Tobbi lent

Figyelt kérdés
pl 37 napos a ciklus es ahhoz hogy az ovut kiszamitsd azt mondjak elvileg a 22-23.napon van ovu . Az azt jelenti , hogy a ciklus 22-23 napjan vagy a datum 22-23 .( pl januar 23 ) ? koszonom

2015. jan. 25. 08:00
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

nem mertem a homet csak par napja . ez jo eddig , mit jelent?

2015. jan. 25. 08:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Ovutesztet használj! Korántsem biztos, hofy akkor van peteér3sed, amit kikalkulál a görbe.
2015. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de erre a gorbere kikalkulalta? nem hasznaltam soha , nem tudom ezek mit jelentenek , csak kivancsisagbol kerdem. .amugy minden masodik nap egyutt voltunk ha mar volt ovum
2015. jan. 25. 08:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Ovuláció a menstruáció előtt 14 nappal van. Így dátum szempontjából utólag tudod mikor volt. A kalkulátorok néznek egy átlag ciklushoszt és az alapján számolják az ovulációt. Szóval, ha Neked rendszertelen a ciklusod, nem mindig ugyanannyi napos, akkor ezekre a kalkulátorokra ne alapozz. Persze ez hozzávetőleges adatot adhat,de ez akár napokkal is eltérhet.


A görbéd 20.-án szépen megugrik,de egy görbét csak teljes egészében lehet értékelni. Ez még kevés adat. Ha 02.03.-án megjön a menstruációd akkor 01.20.-án volt ovulációd.


Ha a 22-23. napon van ovulációd, ami reális a 37 napos ciklushoz, akkor nem a hónap dátuma számít, hanem a ciklus 22-23.napja. Első nap, mikor megjön a menstruációd.


Jaj, és még egy nagyon fontos: mindig egy helyen és egy időben mérd a hőmérsékletedet. Én szájban szoktam.

2015. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat ha mensi elso napjat nezem az dec 27en volt es a 21 napja az januar 18ra esett. .. .ugy latom hogy ebbe a honapba 35 napos lesz a ciklusom mert mar kezd nyilalni a hasam , ugy hogy akkor 19ciklus napon volt ovum kb 'ami 16ra esett. . . penteken kene megjonnie ha 35 napos lesz . ..
2015. jan. 27. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyjából igen. Én 35. napra szombatot számolom.


Próbálkoztok egyébként? Vagy csak figyeled a ciklusod?

2015. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen probalkoztunk azert kerdem .:D akkor a ciklusom 21 napjan volt nem jauar 21 en ? igaz > hogy legyek biztos benne
2015. jan. 27. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, mindig a ciklus napjait számoljuk, sosem a naptári napokat. Sok sikert ;)
2015. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!