Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbizhatoak a...

Mennyire megbizhatoak a termekenysegi naptarok? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Kinek valt be , kinek mondott igazat ??egyik naptar azt irja nekem 18-an van peteeres, a masik 19-et ir.. Ha a tegnap voltunk egyutt, akkor jo eselyem lesz a teherbe eseshez?

#terhesség #termekenysegi naptar
2015. jan. 18. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A naptár nem tudja mikor van pl. spontán ovud.

Vegyèl ovu tesztet, ha biztosra akarsz menni. Vagy egyszerűen szexeljetek 2 naponta.

2015. jan. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha a tegnap egyutt voltunk akkor lehet hogy eselyem lesz? a tobbit jol szamolja ki hogy mikor kene megjojjon , ugy hogy szerintem csak jo lehet .
2015. jan. 18. 08:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Nekünk mensi utáni napon fogant a babánk.

Szurkolok, h összejöjjön nektek, de ha pont jókor vagytok együtt, akkor is csak 30% esèly van rá, h összejön. Ha valóban akkor volt ovud, akkor az esèly megvan rá.

2015. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
dec 27 en volt utoljara mensim es 31 tol minden masodik nap egyutt vagyunk . ... koszi szepen , eddig csinaltam 1 tesztet es nega lett , azert kerdem mennyire jo a naptar .
2015. jan. 18. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon korán teszteltèl!

Ha most volt ovud, 7-12 nap a beágyazódás. Legközelebb akkor tesztelj, ha kèsik, korábban felesleges.

2015. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen , csak akkor tesztelek mert remenykedem hogy oszejott a mostanibol . es 30-kan megkell jojjon es akkor tesztelek
2015. jan. 18. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!