Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görcs szerű érzés az alhasban?

Görcs szerű érzés az alhasban?

Figyelt kérdés
2,3 napja állandóan érzem az alhasamat. Kicsit olyan meg fog jönni érzés de mégis más. Ti akik már teherbeestetek tapasztaltatok hasonlót? Péntekre nem várom.
2015. jan. 25. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel péntekig még egy hét van, ez kb. semmit nem jelent. Ilyen érzés lehet a 2. hónapban, ill. ehhez hasonló, de most még a beágyazódás zajlik épp sejtszinten (már ha egyáltalán sikerült) ilyenkor érezni bármit is csak önámítás.
2015. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én nem feltételezem, hogy terhes vagyok. Nem abból indulok ki hanem abból, hogy fáj, és a kérdés arra vonatkozott, hogy tapasztaltok-e hasonlót ebben az időszakban. A beágyazódás időszakában.
2015. jan. 25. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
en is ezeket erzem de nem tudom mi az
2015. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te mikorra nem várod, vagy várod?
2015. jan. 25. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
hat remelem hogy februar 1 ig pozit tesztelek . :) majd 30 dikan kene megjonnie de remelem nem fog
2015. jan. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nahát! pontosan akkor amikor nekem! :) Majd írd meg, hogy mi volt :)
2015. jan. 26. 06:02
 7/7 anonim ***** válasza:
rendben de ha nem jon meg akkor csak majd jovo hetfon tesztelek :D
2015. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!